Mi A2 Lite Android 10 Güncellemesi Sonrası Açılmıyor

Bende dün akşam böyle bir sorunla karşılaştım. Verilen yönergeleri denedim ama "Fastboot" ekranında hiç bir şekilde Windows driver yüklemiyor. Hiç biri olmuyor. Fastboot ekranında işlem yapmaya çalışsam 1 dakikadan kısa süre sonra Fastboot ekranından çıkıp, Androidone ekranı gelip sonra pixel pixel şekilde kalıyor. Her yolu denedim. Garantiye yollayamam telefonumu çünkü içinde gerçekten hiç kimsenin bilmemesi gereken önemli dosyalar var. Şirket bilgileri,şirket şifreleri, yapılan anlaşmalar, dükkan için gerekli olan evraklar vs... Bir şekilde bunu kendim çözmem gerekiyor. Hiç bir şey yapamıyorum, telefon izin vermiyor. Veya tamamen telefonu bomboş yapabilecek bir şey arıyorum...

Eve geldim haberlere bakarken mi A2 Lite cihazıma Android 10 güncellemesi geldiğini fark kettim. Hemen indirip kurulumu başlattım telefonu yeniden başlat dedikten sonra Android One yazısı çıktı her zamanki gibi. Daha sonra piksel piksel siyah beyazlıklar başladı. Video'da koyduğum gibi. Ne yapmalıyım. Hardreset atacağım reboot moda geçmiyor sadece fastboot moda geçiyor ama onu ne için nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Çok acil lütfen.Eki Görüntüle 511398

Sorunu çözebildiniz mi?

Merhaba, ben sorunumu kendim çözdüm. Eski yazılımın orjinalini indirdim ve telefonu bağlayarak kurulumunu gerçekleştirdim. Sorunsuz şekilde yükleme yaptı, ancak beni biraz yordu. 2 gün kadar uğraştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı