Mi account hesabı olmadan telefona erişilemiyor

Khan24

Hectopat
Dayım, anneme eski telefonunu vermiş. Xiaomi Mi 5s. Telefonu sıfırlamadan vermiş. Ben de telefona format attım internetten bakarak (hard-reset attım). Ama girerken yine de dayımın mi account hesabını istiyor. Şifresini hatırlamadı dayım. Şifreyi sıfırladık ama yine de yanlış şifre diyor. Şimdi hesabın silinmesi için talep açtık. 3-14 gün içerisinde kapanacakmış hesap. Ama telefona bir türlü giremiyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dayım, anneme eski telefonunu vermiş. Xiaomi Mi 5s. Telefonu sıfırlamadan vermiş. Ben de telefona format attım internetten bakarak (hard-reset attım). Ama girerken yine de dayımın mi account hesabını istiyor. Şifresini hatırlamadı dayım. Şifreyi sıfırladık ama yine de yanlış şifre diyor. Şimdi hesabın silinmesi için talep açtık. 3-14 gün içerisinde kapanacakmış hesap. Ama telefona bir türlü giremiyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?
Öyle yapmadan önce ayarlardan Google dahil tüm hesapları kaldırmanız gerekti.

Öyle yapmadan önce ayarlardan Google dahil tüm hesapları kaldırmanız gerekti.
Mi account hesabini google vs dediğiniz gibi kaldırmak istedim. Ancak sürekli hata veriyordu. "Mi Hesabi Durdu." diye hata veriyordu. Hiçbir şey kaldıramadım telefondan. Bende mecbur böyle yaptım düzelir diye.

Geri
Yukarı