Mi Airdots Sağ Kulaklık Çalışmıyor

gurkankeskin

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ürün bugün geldi ve geldiğinde koruyucuları söktüğümde ve kulaklıkları yerine koyduğumda bile ışık yanmıyordu. Şarja takıp bekledim kutusunda kırmızı ışık yanıp sönüyor kulaklıklarda da sürekli kırmızı ışık yanıyordu. Üç saati aşkın beklememe rağmen internette yazan gibi kutuda kırmızı ışık sönmedi sadece bu sefer yanıp sönmek yerine sürekli yanıyordu kırmızı ışık. Bu sefer şarj olur diye bekledikten sonra kutuda kırmızı ışık tekrar yanıp sönmeye başladı ve sol kulaklıkta beyaz ışık yandı ve bir süre sonra söndü. Ben de sol kulaklığı basılı tutarak bağladım telefona fakat sağ kulaklıkta bir türlü beyaz ışık yanmıyor, kutusunda kırmızı ışığı yanıyor fakat çıkardığımda hiçbir ışık yanmıyor. Ne yapabilirim? Bu arada kutuyu şarjdan çıkardığımda mavi ışık yanıyor beyaz ışığı veya dönmesini şarjdayken bir türlü göremedim. Şimdiden teşekkürler.

1. Her iki AirDots’ın üzerinde bulunan tuşlara 5 saniye basılı tutun ve kulaklıkları kapatın.
  2. Daha sonra her iki kulaklıktaki tuşlara aynı anda 20 saniye boyunca basılı tut. Üzerindeki ışıklar dönüşümlü olarak kırmızı ve beyaz renkte yanıp sönmeye başlayınca basmayı bırakın.
  3. Son olarak AirDots’ları kutusuna koyun ve çıkartın. Cihazı kutusundan çıkartıp telefonla eşleştirdiğinizde çalışıyor olmalı.

1. Her iki AirDots’ın üzerinde bulunan tuşlara 5 saniye basılı tutun ve kulaklıkları kapatın.
  2. Daha sonra her iki kulaklıktaki tuşlara aynı anda 20 saniye boyunca basılı tut. Üzerindeki ışıklar dönüşümlü olarak kırmızı ve beyaz renkte yanıp sönmeye başlayınca basmayı bırakın.
  3. Son olarak AirDots’ları kutusuna koyun ve çıkartın. Cihazı kutusundan çıkartıp telefonla eşleştirdiğinizde çalışıyor olmalı.
sol kulaklıkta 20 saniye basılı tutunca kırmızı ışık yanmadı sadece birkaç kere açılıp kapanma sesi geldi sağ kulaklıkta ise hiçbir ışık yok sadece kutusuna koyduğuma kırmızı ışığı yanıyor.

sol kulaklıkta 20 saniye basılı tutunca kırmızı ışık yanmadı sadece birkaç kere açılıp kapanma sesi geldi sağ kulaklıkta ise hiçbir ışık yok sadece kutusuna koyduğuma kırmızı ışığı yanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoya bakarsan belki sorunun çözülebilir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoya bakarsan belki sorunun çözülebilir
işte bende sağ kulaklıkta 5 saniye basılı tutunca kırmızı ışık yanmıyor 😔 solda oluyor sağda olmuyor.

Geri
Yukarı