Mi Band 3 alınır mı?

__can__

Decapat
Arkadaşlar Mi Band 3 almayı düşünüyorum. Fakat edindiğim bilgilere göre fiyatında sonradan artış olmuş. Şu anda Teknosa da 250 lira. İnternet sitelerinde 160 liraya bulabilirken, internetten gelenlerin global versiyon olduğu için Çince geldiği söyleniyor. Çince olursa kullanamam. Ama 250 lira da vermek taraftarı değilim açıkçası. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirler mi? 😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık olarak yazdan itibaren mi band 3 kullanıcısıyım . Daha çok nasıl bir şey aradığına bağlı. Bence güzel bir saat günlük yaşantımda kullanışlı oluyor . Global versiyon çince gelmiyor diye biliyorum . Nereden biliyorsun dersen bende hespiburada üzerinden 170-180 tl civarında aldım ve dili ingilizce geldi. Ki hani gelse bile geldiğinde saati açıp telefonun ile eşlemen gerekiyor . Telefonla eşleyince de update yapıyor . Son sürümünde saatin dili Türkçe olarak değişecek. Dayanıklılık konusuna gelirsek kesinlikle su geçirmiyor , denize giriyorum duş alıyorum yani kolumdan çıkarmıyorum . Okulda bile bana iyi dayadı. Şuan üzerinde biraz çizikler var ve kordonunun ucu koptu . Ama senin koparabileceğini hiç sanmıyorum. Yani Kısacası bence güzel aklına takılan soru olursa mesaj at cevaplarım :)
Edit : Söylemeyi unuttum şarjı 1.5 - 2 hafta rahat gidiyor .

Biraz daha koyabilirseniz Huawei Honor Band 4 tavsiye ederim. Renkli ekranı var.

Çin'den geleni alırsanız Çince, Global olanı alırsanız İngilizce geliyor. Telefona bağladığınızda her ikisi de kendini güncelliyor ve Türkçe yapıyor. Dayanıklı, şarjı uzun gidiyor, Mi Band harici uygulamalar ile bayağı fonksiyon atayabiliyorsunuz. Yukarıdaki arkadaş kadar ben de kullandım. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Arkadaşımda var 30 dk şarj ediyorsun 20-25 gün bluetooth açık dayanıyordu. Belki sana verdiğim bu bilgi karar vermende yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Ben yukarıdaki linkten aldım. 2 günde elime ulaştı. 2 gündür kullanıyorum. Dil sıkıntısı yok, telefonuna bağladığında uygulamasından Türkçe yapıyorsun zaten. Ben gayet memnunum. Kendisiyle ilgili gerekli bilgiye zaten internetten ulaşabilirsin, ben sana benim izlenimlerimi aktarayım:
  • Güneş ışığındayken ekranı görmek zor
  • Gelen bildirimlerde bazen yazı tipi sıkıntısı olabiliyor, tanımlanmamış karakterlerin yerine soru işareti çıkıyor ve bu da estetiği biraz bozuyor
  • Adımlarını %100 doğru saymıyor
Onun haricinde şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim ama dediğim gibi zaten 2 gün kullandım. Ve bugün bileğimde takılıyken duş aldım, farklı hissettim biraz :D

Yaklaşık olarak yazdan itibaren mi band 3 kullanıcısıyım . Daha çok nasıl bir şey aradığına bağlı. Bence güzel bir saat günlük yaşantımda kullanışlı oluyor . Global versiyon çince gelmiyor diye biliyorum . Nereden biliyorsun dersen bende hespiburada üzerinden 170-180 tl civarında aldım ve dili ingilizce geldi. Ki hani gelse bile geldiğinde saati açıp telefonun ile eşlemen gerekiyor . Telefonla eşleyince de update yapıyor . Son sürümünde saatin dili Türkçe olarak değişecek. Dayanıklılık konusuna gelirsek kesinlikle su geçirmiyor , denize giriyorum duş alıyorum yani kolumdan çıkarmıyorum . Okulda bile bana iyi dayadı. Şuan üzerinde biraz çizikler var ve kordonunun ucu koptu . Ama senin koparabileceğini hiç sanmıyorum. Yani Kısacası bence güzel aklına takılan soru olursa mesaj at cevaplarım :)
Edit : Söylemeyi unuttum şarjı 1.5 - 2 hafta rahat gidiyor .
Bilgi için teşekkürler. Bir sorum var, uyku monitörü doğru ölçüyor mu?

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Ben yukarıdaki linkten aldım. 2 günde elime ulaştı. 2 gündür kullanıyorum. Dil sıkıntısı yok, telefonuna bağladığında uygulamasından Türkçe yapıyorsun zaten. Ben gayet memnunum. Kendisiyle ilgili gerekli bilgiye zaten internetten ulaşabilirsin, ben sana benim izlenimlerimi aktarayım:
  • Güneş ışığındayken ekranı görmek zor
  • Gelen bildirimlerde bazen yazı tipi sıkıntısı olabiliyor, tanımlanmamış karakterlerin yerine soru işareti çıkıyor ve bu da estetiği biraz bozuyor
  • Adımlarını %100 doğru saymıyor
Onun haricinde şimdiye kadar bir sıkıntısını görmedim ama dediğim gibi zaten 2 gün kullandım. Ve bugün bileğimde takılıyken duş aldım, farklı hissettim biraz :D
Ne kadar yanlış sayıyor mesela. Örneğin telefonun 1000 adım sayarken bileklik ne kadar sayıyor? Arkadaşım Mi Band 3 kullanıyor ve onun bilekliği de abartıyor gibi.

Ne kadar yanlış sayıyor mesela. Örneğin telefonun 1000 adım sayarken bileklik ne kadar sayıyor? Arkadaşım Mi Band 3 kullanıyor ve onun bilekliği de abartıyor gibi.
Yani tam olarak bir şey söyleyebilmem için detaylı bir deneme yapmam lazım, ama uğraşmak istemiyorum. Yani o gün 1000 adım attıysan, 100 fazla veya 100 eksik gösterir. Abartılacak bir durum söz konusu değil.

Samsung galaxy s5 kullanıyorum. Telefondaki adım sayısıyla yakın ölçüyordu. Bence ha 100 eksik ha 100 fazla gibi geliyor ,önem veriyorsanız bilemem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı