Mi Band 4 için kordon önerisi

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Mi Band 4 kullanıyorum. İçinden çıkan kordon kopmuştu. Mi Store'dan orijinal kordon satın aldım. 50 TL civarıydı. Birkaç ay sonra o da koptu. Orijinal almanın mantıksız olduğunu anladım. Ucuz, siyah renkli kordon öneriniz var mı?

Kaç gündür orijinal kordon arıyorum hiçbir yerde bulamıyorum benimki de koptu kopacak. Mi Store'dan internet üzerinden aldıysanız bana aldığınız orijinal kordonun linkini atar mısınız lütfen? Şimdiden teşekkür ederim.

Mi Band 4 kullanıyorum. İçinden çıkan kordon kopmuştu. Mi Store'dan orijinal kordon satın aldım. 50 TL civarıydı. Birkaç ay sonra o da koptu. Orijinal almanın mantıksız olduğunu anladım. Ucuz, siyah renkli kordon öneriniz var mı?
Orijinal kordon kullanıyorum havuza da girdim spor da yaptım hiçbir sıkıntı çıkmadı. Yalnız o kordona 50 TL vermek enayiliktir.

Orijinal olan yaklaşık 1 sene dayandı. Ardından piyasada ki en ucuz kordonu tercih ettim. 5-6 ay kadar dayanıyorlar. Yıllık 30₺'nın sorun olmayacağını düşünerek 3. kordonumu da en ucuzlardan tercih ettim. Hala dayanıyor. Tek dikkat etmeniz gereken şey, malzemenin cilde etkisi. Cildinize 7/24 temas edecek plastik bir ürün alıyorsunuz, yorumlara bakarak değerlendirmekte fayda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı