Mi Band 4 ve mi fit adım saymıyor

Rosseckx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sovngarde
Bugün Mi Band 4 ürünüm geldi. Sorun başlıkta olduğu gibi adım sürekli sıfırda. Mi fit uygulamama bağladım. Sorun şu ki mi fit uygulaması da hiçbir zaman adımımı saymıyordu. Sorun nedir?

Mi Fit uygulaması adımını saymaz zaten. Saatten aldığı verileri gösterir. Öncelikle saati fabrika ayarlarına döndürüp sonra telefon ile olan eşleşmesini sonlandırır mısın? Daha sonra uygulamayı sil yeniden yükle ve yeniden kurulum yap. Sorun hala devam ediyor ise saatin sensörlerinde bir problem olabilir.

Kurulumu yaptınız mı?
Evet.

Mi Fit uygulaması adımını saymaz zaten. Saatten aldığı verileri gösterir. Öncelikle saati fabrika ayarlarına döndürüp sonra telefon ile olan eşleşmesini sonlandırır mısın? Daha sonra uygulamayı sil yeniden yükle ve yeniden kurulum yap. Sorun hala devam ediyor ise saatin sensörlerinde bir problem olabilir.
Tamamdır. Deneyip sonucunu yazacağım.

-------

Teşekkür ediyorum dediğiniz işlemlerden sonra saymaya başladı. Yalnız telefon da sayabiliyormuş. Kurulumdan sonra bağlamazsanız telefon kendi adım sayar gibisinden bir şey söyledi.

Son düzenleme:
Evet.

Tamamdır. Deneyip sonucunu yazacağım.

-------

Teşekkür ediyorum dediğiniz işlemlerden sonra saymaya başladı. Yalnız telefon da sayabiliyormuş. Kurulumdan sonra bağlamazsanız telefon kendi adım sayar gibisinden bir şey söyledi.
Eğer telefonun kendi adım sayan bir uygulaması var ise o sayar diye belirtiyor diye biliyorum. Olsun, sorun düzeldiyse sıkıntı yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı