Mi Band 4 vs Fit E vs Huawei a2

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kulaklık alacaktım ama akıllı bilekliklerin uygun fiyatlı olduğunu gördüm. Sizce 3'ü arasından hangisi alınır? Bir de MediaMarkt'a Mi Band 4 satın alınamaz diyor ama kendi mağzasında var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kulaklık alacaktım ama akıllı bilekliklerin uygun fiyatlı olduğunu gördüm. Sizce 3'ü arasından hangisi alınır? Bir de MediaMarkt'a Mi Band 4 satın alınamaz diyor ama kendi mağzasında var mıdır?
Mi Band 4 kullanıyorum ve tatmin oldum açıkçası. Araştırdım ve o söylediğiniz muadilleri üzerinden en mantıklısını seçtiğimi düşünüyorum. Ayrıca boy boy renk renk tür tür kayışları internet ortamından kolay bir şekilde bulunmakta yani kendince özelleştirme imkanı diğer ürünlere göre daha fazla. Artık internet alışverişi bir günlük gerçeğimiz oldu. Sadece Mediamarkt ve Teknosa gibi sitelere bakmayın. İnternetten 170₺' ye sipariş ettiğim Mi Band 4 ürünüm sorunsuz elime ulaştı ve internet üzerinden yasal siteler içindeki tabiri caizse en güvensiz yerlerden birinden aldım. Aktif olarak kullanmaktayım ne pakette hasar ve açılma vardı ne kargolaması kötüydü ne de bileklikte bir sıkıntı vardı. Sizin deyiminizle en güvensiz yazdım tabi kendim de güvenmediğimden değil. Asıl söylemek istediğim nokta gidip de elinizdeki parayı MediaMarkta kaptırmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı