Mi Band 5 için kordon ve koruyucu tavsiyesi

efeekaya

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Mi Band 5 kullanıyorum. Kendi siyah kordonu güzel, hoş. Fakat alternatif kordonlar da takmak istiyorum bazen. Uygun fiyata fena olmayan, kullandığınız memnun olduğunuz kordonlar var ise öneride bulunursanız sevirinim. Bir de ekranı hafif çizildi kenarından. Koruyucu cam gibi bir aparat da önerebilir misiniz?

Bütçe ikisi için 50 TL civarlarında olabilir. Çok bir şey beklemiyorum, iş görsün yeter mantığındayım.

Bir de şu tarzlarda bir şey alınır mı kordon için?

Mi Band 5 kullanıyorum. Kendi siyah kordonu güzel, hoş. Fakat alternatif kordonlar da takmak istiyorum bazen. Uygun fiyata fena olmayan, kullandığınız memnun olduğunuz kordonlar var ise öneride bulunursanız sevirinim. Bir de ekranı hafif çizildi kenarından. Koruyucu cam gibi bir aparat da önerebilir misiniz?

Bütçe ikisi için 50 TL civarlarında olabilir. Çok bir şey beklemiyorum, iş görsün yeter mantığındayım.

Bir de şu tarzlarda bir şey alınır mı kordon için?

Benimkinin ekranı üst ve alt çizik içinde orta temiz.
Fiyat sorunca saçma fiyatlar duyduğum için koruyucu taktırmadım ve gayet memnunum kimse fark etmiyor oo yeni mi aldın diyen oldu geçen :)

Ben de siyah seviyorum ama belki ileride farklı kordonlar takarım diye düşünüyorum. Bu arada içindeki kısmı en sağlıklı şekilde nasıl çıkarabilirim?
Aleti kordondan çıkarmayı kastediyorsanız bir tarafı azıcık eğip alttan baş parmakla ittirin pıt diye çıkar ucu onu çekersiniz elle.

Yeni konular

Geri
Yukarı