Mi Band 5 nasıldır?

Dodo1903

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Star Destroyer
Arkadaşlar selam, Mi Band 5 almak istiyorum ama bir de sizden duymak istedim. Kullanan var ise biraz bahsedebilir mi yani alınır mı veya aynı fiyata daha kaliteli bir ürün var mı? Teşekkürler şimdiden.

Ben kullanıyorum hocam. Doğru konuşmak gerekirse benim için gereksiz bir cihaz, aldım ama sırf istediğim için ve teknolojiye hevesli olduğum için. Tabi ki kişiden kişiye değişir hocam siz çok spor yapan önem veren biriyseniz cidden çok işinize yarayabilir çünkü birçok spor modu bulunuyor ancak onun dışında pek bir artısı olduğunu söyleyemem. Aramaları cevaplayamıyorsunuz sadece sessize ya da meşgule alabiliyorsunuz; gelen bildirimlerin de bir kısmını görebiliyorsunuz sadece 5 tane galiba en fazla onu da şöyle söyleyeyim mesela birisi uzun bir mesaj yazarsa sığmadığı için bu mesajı bölüyor otomatik olarak ve doğal olarak 5 bildirim hakkımız da tek mesajda yanmış oluyor ama hakkını yememek lazım gerçekten güçlü bir titreşimi var yani birisinden bildirim gelince duymamanız imkansız gibi bir şey bu yönden hakkını yiyemem 😄 Ayrıca Xiaomi'nin uygulaması her zaman açık kalmak zorunda telefonunuzda bu yüzden eğer büyük bataryalı bir telefona sahip değilseniz (benim gibi mesela benim bataryam 3000 amper), çok zor durumlarda kalabileceğinizi garanti edebilirim size. Ayrıca merak da ederseniz diye söyleyeyim evet cihaz Bluetooth ile bağlanıyor telefona ama Xiaomi bu işi çözmüş uygulama üzerinden bağlıyorsunuz ve aynı anda başka bir Bluetooth cihaza da bağlayabiliyorsunuz telefonununuzu. Yardımcı olabildim inşallah sorularınızı da alabilirim.

4 ile gram farkı yok. Mi Band 4 kullanıyorum.
Evet onu demeyi unuttum, arkadaşımın dediğini de onaylayabilirim. Mi Band 4'ten bir farkı yok zaten 3 spor modu fazlası var o kadar geriye kalan her şey aynı yani son model hastalığınız yoksa Mi Band 4 bence daha ideal çünkü fiyatı 5'e göre gayet uygun ve aradaki fark yok denecek kadar az.

Mi Band 4 adımları yanlış ölçüyor. Açıkçası adımları bile doğru ölçmezken diğer ölçümlerdeki doğruluk benim kafamı çok karıştırıyordu o yüzden iade ettim ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı