Mi Band 5 vs Mi Band 4

men0fhonor

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
İkisi arasında kaldım ve arda 100 TL gibi bir fark var. Özelliklerini bırakıyorum buraya. Merak ettiklerim:
-Mi Band 4'ün sensörleri iyi değil, kötü ölçüm yapıyor diyenler var. Band 5'te iyileştirildi mi?
-Gelen mesajlar için adımlarımı görmek için arada bir bisikletle çıktığımda ne kadar gitmişim onu görmek için almak istiyorum ve uyku takip özelliği için. Deklanşör özelliği de her gün kullanacak olmasam da hoş bir özellik olmuş.
-100 kadar tema var ama başka bir uygulama ile istediğim bir tema kurabilir miyim?
-100 TL farka değer mi sizce istediğim şeyle göre?

Yaklaşık 8 aydır Mi Band 4 kullanıyorum. Yanlış ölçüm yaptığı konusunda doğru. Ama çok fark ettirmiyor(200-300 adım fark ediyor telefonla karşılaştırınca). Eğer küçük hataları çok kafaya takmayacaksan Mi Band 4 alınabilir.

İkisi arasında kaldım ve arda 100 TL gibi bir fark var. Özelliklerini bırakıyorum buraya. Merak ettiklerim:
-Mi Band 4'ün sensörleri iyi değil, kötü ölçüm yapıyor diyenler var. Band 5'te iyileştirildi mi?
-Gelen mesajlar için adımlarımı görmek için arada bir bisikletle çıktığımda ne kadar gitmişim onu görmek için almak istiyorum ve uyku takip özelliği için. Deklanşör özelliği de her gün kullanacak olmasam da hoş bir özellik olmuş.
-100 kadar tema var ama başka bir uygulama ile istediğim bir tema kurabilir miyim?
-100 TL farka değer mi sizce istediğim şeyle göre?

Mi Band 5 sensörleri genel olarak bir tık daha iyi.
Mi fit üzerinden veya çeşitli bir ton 3. parti yazılım kullanabilirsiniz.
Evet Mi Band üzerinden istediğiniz temayı kurabilirsiniz.
Bana göre değmez ilerleyen zamanlarda Türkçe gelince belki alınabilir.

Ben Mi Band 2'den geçtim 5'e uyku takibi özelliği gayet güzel ekranı daha büyük ve daha canlı geldi 4'e göre. Başka bir sürü tema var en az 150 tane. Eğer bütçen varsa bence 5 al.(Türkçe dil desteği geldi bu arada)

Türkçe dil desteğinin olması güzel bir şey tabii ki de ama olmasa da benim için önemli bir etken değil sonuçta basit bir İngilizce kullanıyorlardır arayüzde. Açıkçası fiyatının düşmesinden çok artmasından korkuyorum

Türkçe dil desteğinin olması güzel bir şey tabii ki de ama olmasa da benim için önemli bir etken değil sonuçta basit bir İngilizce kullanıyorlardır arayüzde. Açıkçası fiyatının düşmesinden çok artmasından korkuyorum.

Bence fiyatı artar doların düşeceği yok siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı