Mi Band 6 alınır mı?

Band 4'ten Band 6'ya geçiş yapmıştım ilk çıktığında. HB'de 50+50 indirim ile 249 liraya almıştım. 500 değil de 450 falan denk gelirse kesinlikle alın. SpO2 olsun nabız olsun uyku olsun adım takibi olsun aktif olarak sürekli kullanıyorum. Yüksek nabız uyarısı sayesinde neredeyse hayatımı kurtardı uykumdan uyandırdı hemen acile gittim müdahale edildi.

En yüksek parlaklık, en sık nabız ve etkinlik takibi, yüksek hassasiyet ayarlı ve saati kaldırdığımda gözükecek şekilde ayarladığımda ortalama bildirim sıklığında 8-10 gün şarjı gidiyor. Ama WhatsApp grubunuzda çok muhabbet edilip bildirimler de size geliyorsa 5-6 güne düşüyor hemen. Ayrıca şarjı bu kadar takmayın. 1 saati bulmadan kendini şarj ediyor. Duşa girerken şarja taksanız oldu bitti mesela öyle düşünün.

Bundan sonra büyük ihtimalle Apple Watch'a geçiş yaparım zaten. Akıllı bileklik/saat ihtiyaca göre alınır. Herkes kullanıyor bir de ben deneyeyim diye öylesine alırsanız ilk mesajlardaki arkadaşlar gibi olursunuz.

Band 4'ten band 6'ya geçiş yapmıştım ilk çıktığında. Hb'de 50+50 indirim ile 249 liraya almıştım. 500 değil de 450 falan denk gelirse kesinlikle alın. Spo2 olsun nabız olsun uyku olsun adım takibi olsun aktif olarak sürekli kullanıyorum. Yüksek nabız uyarısı sayesinde neredeyse hayatımı kurtardı uykumdan uyandırdı hemen acile gittim müdahale edildi.

En yüksek parlaklık, en sık nabız ve etkinlik takibi, yüksek hassasiyet ayarlı ve saati kaldırdığımda gözükecek şekilde ayarladığımda ortalama bildirim sıklığında 8-10 gün şarjı gidiyor. Ama WhatsApp grubunuzda çok muhabbet edilip bildirimler de size geliyorsa 5-6 güne düşüyor hemen. Ayrıca şarjı bu kadar takmayın. 1 saati bulmadan kendini şarj ediyor. Duşa girerken şarja taksanız oldu bitti mesela öyle düşünün.

Bundan sonra büyük ihtimalle Apple Watch'a geçiş yaparım zaten. Akıllı bileklik/saat ihtiyaca göre alınır. Herkes kullanıyor bir de ben deneyeyim diye öylesine alırsanız ilk mesajlardaki arkadaşlar gibi olursunuz.

Anladım.
Benim alma sebebim okulda telefonlar toplanıyor sınıftaki dolaba kilitleniyor.

Ben o sırda telefonumla bildirim i vs almak istiyorum.

Geceleri uykumu takip etsin istiyorum.

Adımımı ölçsün istiyorum.

Bunlar karşılaması için bu yeterli değil mi?

Akıllı saatlerin Apple Watch'ların ne gibi artıları var.
Tabii ki sensörleri vs daha gelişmiş.
Aramlara cevap verip konuşabiliyorsun.
Navigosyon gibi artıları var.

Ama bunların haricinde Mi Band de gerekli olan şeyleri yapıyor.

Bir de bana lazım olan akıllı saat değil aslında.
Mi Band çok hafif ve kolumda olduğunu unutuyorum diyen arkadaşlarım var.

Akıllı saatler aksine daha ağır daha heybetli.

Ben daha hafif minimal bir şey istiyorum.

Ayrıca şu soruları bilenler cevaplayabilir mi?

Spor yaparken terliyince sıkıntı çıkartmıyor değil mi?
Yüzerken takılı kalabilir mi?

Sebebi nedir?

Spor yaparken terliyince sıkıntı çıkartmıyor değil mi?
Yüzerken takılı kalabilir mi?
Sporda sıkıntı çıkarmaz. Tuzlu suda takılmaz. Havuzda falan takabilirsiniz, duşta takabilirsiniz. Ama bunun dışında size alternatif olması için Honor Band 6'ya göz atabilirsiniz. Şahsen benim daha çok hoşuma gitti ve Band 6 aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sporda sıkıntı çıkarmaz. Tuzlu suda takılmaz. Havuzda falan takabilirsiniz, duşta takabilirsiniz. Ama bunun dışında size alternatif olması için Honor band 6'ya göz atabilirsiniz. Şahsen benim daha çok hoşuma gitti ve band 6 aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Honor band 6 ya baktım.

Çok güzel duruyor.
Özellikle uykunun derin uykuya geçmeden hafif uykudayken en uygun zamanda uyandırması çok etkiledi beni.

Galiba onu alacağım
Bir eksisi var mı kordon konusunda detay verebilir misin rica etsem.

Minin kordonu daha şık gibi göründü

Elindeyse bilgilendirir misin?

Honor band 6 ya baktım.

Çok güzel duruyor.
Özellikle uykunun derin uykuya geçmeden hafif uykudayken en uygun zamanda uyandırması çok etkiledi beni.

Galiba onu alacağım
Bir eksisi var mı kordon konusunda detay verebilir misin rica etsem.

Minin kordonu daha şık gibi göründü

Elindeyse bilgilendirir misin?
Bana göre kordonun herhangi bir kusuru yok ve şık duruyor. Sadece ilk aldığımda ayarını tam yapamamıştım. Sıkı mı kalsa salaş mı dursa falan diye. Terletme falan yapmıyor, kayış gayet normal duruyor. Sporda kullanırken sıkıntı yaratmıyor. Ben duşta çıkarıp koyuyorum, çıkarken almayı unutursam su lekesi oluyor sadece o da silince geçiyor. Telefonun huawei ise zaten sağlık uygulaması yüklü, değilse de indirirsin. Arayüzleri güzel. Ben daha çok Zırh ve Wisdom2 temasını kullanıyorum, mağazada bir sürü arayüz var. Ölçüm değerleri neredeyse kusursuz, kendim bizzat test ettim profesyonel sağlık aletleriyle. Zaten kullandıkça senin verilerini daha iyi analiz ediyor. Bildirim okuması oldukça iyi, bütün mesajı görebiliyorsun (emoji ve fotoğraf hariç). Bluetooth'un açık kalması gerek telefonla bağlantı kurması için ama direkt olarak bağlanmıyor bluetooth üzerinden. Yani şarjı sömürmüyor. Bilekliğin şarjı bana 13gün falan gidiyor. Ekran parlaklığını 1'de kullanıyorum ve cidden yeterli oluyor (telefon parlaklığını full kullanan birisiyim genellikle). Güneşli yerlerde 3e falan alıyorum, 5 olan seviyesi göz sömürür. 3 seviyesinde kullanırsam 11-12 gün gidiyor şarjı pek değişen olmuyor. Ekranı cidden kaliteli ve çizilmelere karşı dayanıklı. Okul sırasındaki demire vurup sürttürüp duruyorum eşya koyup alırken ama çizilmedi hiç. Ama benim tavsiyem ekran koruyucusunu alman, o da şık duruyor.

5'den 6'ya geçilmez fakat 3-4 var ise geçilir.

Geri
Yukarı