Çözüldü Mi Band 6 şarjı hızlı bitiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

illgTR8

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba değerli forum üyeleri, siteye yeni kayıt olmuş bulunmaktayım. Mevcut Mi Band 6 hakkında yapılmış konuları Full okudum şimdi kendi derdimi anlatayım 1 hafta önce Trendyol'dan almış olduğum Mi Band 6 cihazını kullanıyorum ama sorun mu değil mi emin olmadigim şarjı %100 olduğunda şarj makinesini çıkardığımda sorun yok ama tekrar takarsam şarja 99'a düşüyor şarj seviyesi şarj oluyor. Bunu ne kadar yaparsam yapayım 100 oluyor tekrar takıyorum tekrar 99'dan şarj olmaya devam ediyor bir de şarj konusunda kötü gibi ama her şarja takmam da biraz daha düzeliyor geceleri tüm özellikler kapalıyken kendi kendine %5 şarj yiyor. (uygulamadan her özellik kapalı) özellikler kapalı olmasına rağmen bazen kendi kendine yeşil ışığı yakıyor. Hemen sönüyor bu nadir oluyor şarjı sonuna kadar denemedim ama özellikler kapalı 1 haftayı zor çıkarır diye düşünüyorum Trendyol tarafına illetigimde bunu ürün açıldığı için analize göndermemiz veya servis raporu istiyorlar bu da rahat 20 günü bulur diyorlar. Üstüne üstlük Trendyol'un (Trendyol satıcılı) Türkiye resmi garantili diye sattıkları ürün ithalatçı garanti belgeli çıkıyor. ( dora Mobile gibi bir şey yazıyor ben evofone çıkmasını bekliyordum) bunu da ilettigim de umursamiyorlar bizde TR garantili olarak gözüküyor diyorlar yorumlara baktığımda herkeste öyle olduğunu fark ediyorum. Bilekligi bulunduğum ortam a dışarıda saat olmadığı için çok kullanıyorum ve analize veya servise gönderip gondermemekte kararsızım Türkiye garantili olmadığını bilsem 50 TL daha fazla verip mi Türkiye satıcısından alırdım. Sağlam olurdu yaptıkları şey zaten alıcı kandırmak dediğim gibi şarjı bir de gün boyunca %100'de kalıyor bayağı gidiyor bir anda 98e düşüyor ve biraz hızlı gitmeye başlıyor. %100e göre ne yapsam bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dediğiniz her şey normal. Aynı saati ben de kullanıyorum. Mesela yeşil ışığı yakmasının sebebi saati takıp takmadığını anlayabilmek.
Ürün orijinal mi?
Orjinal efendim xioami sitesinde sorgulattim çıkıyor dediğim gibi Trendyol kendi satıcısından 510 TL tutarında satın almıştım ayrıca bu şarja taktigimda 99 a düşmesiyle ilgili videoyu da ekledim mesaja takıyorum tekrar 99 dan da bir dakika da %100 oluyor çıkarıp tekrar takarsam yine 99 dan şarj oluyor

Dosya Ekleri

• IMG_20221008_132227.jpg
    IMG_20221008_132227.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20221008_132234.jpg
    IMG_20221008_132234.jpg
    113 KB · Görüntüleme: 35
Ha pardon video yüklenmiyor

Dediğiniz her şey normal. Aynı saati ben de kullanıyorum. Mesela yeşil ışığı yakmasının sebebi saati takıp takmadığını anlayabilmek.
Doğrudur efendim daha önce hiç akıllı bileklik tarzı almadım bilmiyorum yt den gördüğüm videolarla forum yazılarıyla kullanmaya çalışıyorum alıştım gibi de bı tık canımı sıkıyor

Ha pardon video yüklenmiyor.

Doğrudur efendim daha önce hiç akıllı bileklik tarzı almadım bilmiyorum YT'den gördüğüm videolarla forum yazılarıyla kullanmaya çalışıyorum alıştım gibi de bir tık canımı sıkıyor.

Hocam 1 hafta gene iyi Apple Watch'lar 2 güne hatta 1 güne bir şarj ediliyor.

Hocam 1 hafta gene iyi Apple Watch'lar 2 güne hatta 1 güne bir şarj ediliyor.

Efendim işte zaten o yüzden kararsızım bayağı da lazım oluyor ama gece kendi kendine şarj yemesi bence normal değil özellikler kapalıyken bir sorunlar var ama bilmiyorum yoksa şarjdan yana sorunum yok ama ileride daha kötü olur diye korkum

Efendim işte zaten o yüzden kararsızım bayağı da lazım oluyor ama gece kendi kendine şarj yemesi bence normal değil özellikler kapalıyken bir sorunlar var ama bilmiyorum yoksa şarjdan yana sorunum yok ama ileride daha kötü olur diye korkum.

Bende özellikler açık koluma takıp yatarsam %10-15 yiyor.%5 yemesi gayet normal. Telefonlardada oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı