Mi Band 6 şarjı 1 günde bitiyor

Brokol_61

Hectopat
Daha fazla  
Bilekliğin şarjını internette yaptığım araştırmalarda iyi gittiğini gördüm, yaklaşık 4-5 gün falan. Ben ise sadece sürekli nabız ölçümünü kullanıyorum ve toplasan 1 gün dayanıyor. Normalde Zepp Life üzerinde şarj tüketimi sarı olarak gözüküyor ve yaklaşık 8-10 gün yazıyor. Fabrika ayarlarına da döndürdüm. Çözümü var mı bunun?

Bence bir servise gitmeli o bileklik. Band 5 var bende de, nabız izleme 30 dakikaya ayarlı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-13-18-43-58-625_com.xiaomi.hm.health.jpg
    Screenshot_2022-09-13-18-43-58-625_com.xiaomi.hm.health.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 63
Bilekliğin şarjını internette yaptığım araştırmalarda iyi gittiğini gördüm, yaklaşık 4-5 gün falan. Ben ise sadece sürekli nabız ölçümünü kullanıyorum ve toplasan 1 gün dayanıyor. Normalde Zepp Life üzerinde şarj tüketimi sarı olarak gözüküyor ve yaklaşık 8-10 gün yazıyor. Fabrika ayarlarına da döndürdüm. Çözümü var mı bunun?
Bende mi band 6 kullanıyorum. Bende de sürekli nabız ölçümü + 5 dakikada bir stres ölçümü aktif. Hatta uykuda nefes izleme dahi açık. 3-5 gün arası gidiyor. Çok bildirim geldiği zamanlarda daha çabuk bitiyor. (Tam emin değilim sadece gözlemledim.) Eğer hepsini kapatıp bi denersen ve sorun devam ediyorsa servis yolu gözüktü demektir.

Bende mi band 6 kullanıyorum. Bende de sürekli nabız ölçümü + 5 dakikada bir stres ölçümü aktif. Hatta uykuda nefes izleme dahi açık. 3-5 gün arası gidiyor. Çok bildirim geldiği zamanlarda daha çabuk bitiyor. (Tam emin değilim sadece gözlemledim.) Eğer hepsini kapatıp bi denersen ve sorun devam ediyorsa servis yolu gözüktü demektir.
Reis bende şarj konusunda şüpheliyim ama seninki gibi gidiyor benimki de ama şarjdan çıkarıp tekrar takarsam 100 den 99 a düşüyor ve şarj olmaya başlıyor tekrar sürekli bu döngü mevcut hani 100 olsun şarjı tekrar takayım tekrar tekrar çıkarıp takayım yine 99 dan şarj olmaya devam ediyor ve geceleri kendi kendine tüm özellikler kapalı boşta dururken %5 fln şarj yiyor gün için de sık kullaniyorum 6,7 de gün içinde yiyor diyorum servise göndersem mi gondermesem mi inanılmaz ikilemde kaldim

Geri
Yukarı