Mi Band 7 için kordon önerisi

Scorpio55

Kilopat
Daha fazla  
Elimdeki Mi Band 7'ye yedek bir de Xiaomi'nin kendisinden orijinal kayışlı kordon zaten almıştım. İkisinde de kayış aynı yerden koptu. Dolayısıyla bu sefer düz bir kordon almak istiyorum. Spor yaptığım için ve çok terlediğim için metal bir aksesuar almaktan pek yana değilim. Hasır dokumalar sizce çok ter emerler mi? Ya da silikon yine alacaksam ne almamı tavsiye edersiniz? Xiaomi'nin sattığı kayışlardan iki tane harcadığımı belirteyim.

Silikonların hemen hemen tümü ya kayıştan ya da o sabitleme piğnesinden kopuyor. Bu linktekileri tercih edebilirsin gönül rahatlığıyla. her şekilde silikondan daha rahat ettirecek ve daha uzun süre dayanacaktır.

Silikonların hemen hemen tümü ya kayıştan ya da o sabitleme piğnesinden kopuyor. Bu linktekileri tercih edebilirsin gönül rahatlığıyla. her şekilde silikondan daha rahat ettirecek ve daha uzun süre dayanacaktır.
Benim çekincem şu; ben koşucuyum. Profesyonel atlet değilim ama her gün 5K yapıyorum. İyi günlerimde 10k-12k'ya çıkabiliyorum. Eve gelince de üstümdeki kıyafeti sıksan bayağı bir su çıkıyor. Hasır kumaş kordon koku yapar mı sence? Ya da yıkanır mı?

Geri
Yukarı