Mi Band 8 alınır mı?

İyi akşamlar. Huawei Band 8 ile Mi Band 8 arasında kaldım. Şunu baştan belirteyim: Bende Mi Band 7 var ve ekran aniden kapanıyor falan sinir oluyorum. Mi Band 8 60Hz ekran yenileme hızı ile çok iyi bir deneyim sağlıyor fakat Huawei diğer konularda çok daha iyi. Başka ürünler önerebilirsiniz, 1000 lira bütçem var, en fazla 100-150 lira aşabilirim (sadece Xiaomi, Huawei, Oppo, amazfit önerirseniz iyi olur).
Hocam hayırlı akşamlar eski bilekliğinizi satacak mısınız ? Satacaksanız garanti, kutu, çizik durumu nasıl ve fiyat nedir ?

Hocam hayırlı akşamlar eski bilekliğinizi satacak mısınız ? Satacaksanız garanti, kutu, çizik durumu nasıl ve fiyat nedir ?

Garantisi devam ediyor. Kutusu ve şarj adaptörü var. Yanında Mint Yeşili Kordon da hediye. Çizik, çatlak veya aşınma yok. Fiyat 400 ama pazarlık yapılabilir.

Garantisi devam ediyor. Kutusu ve şarj adaptörü var. Yanında Mint Yeşili Kordon da hediye. Çizik, çatlak veya aşınma yok. Fiyat 400 ama pazarlık yapılabilir.
DC veriyorum yazın wp vereyim konuşalım.

tacsizkraltr.
DC veriyorum yazın wp vereyim konuşalım.

Hocam yazacak mısınız ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı