Mi Box vs Mi Stick

fakgun10

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam.

Xiaomi Mi TV stick 1080p Xiaomi Mi Box S 4K arasında kaldım.

Cihazı arada sırada da olsa internet üzerinden super mario oynamak, internetten maç izlemek ve YouTube'da gezinmek için kullanacağım.
Klavye mouse ihtiyacımı hangisinde karşılayabilirim? Hangisi istediklerimi gerçekleştirmemde daha yardımcı olur?
Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler :)

Ürünler ektedir;

-

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki internet üzerinden hani şu meşhur maç izleme sitesinden maç izlerken problem çıkarır mı?
Gerek internet bağlantısı gerek akıcılık olarak. Veya super mario oynarken problem çıkarır mı?

Hocam meşhur maç izleme sitesini bilemeyeceğim ama Mi Stick bu işlemleri yaparken akıcılığı zaman zaman düşecektir. Çünkü ısınıyor ve RAM'ı çok düşük. Mi Box daha akıcı ve ısınsada performansı ciddi şekilde etkilenmiyor.

Mi Stick önermem, çok yavaş çalışıyor maalesef.

Mi Stick önermem, çok yavaş çalışıyor maalesef.
Peki sizin var mıdır internet üzerinden oyun oynarken veya maç izlerken problem yaşama ihtimalim hakkında bir fikriniz ?

Hocam meşhur maç izleme sitesini bilemeyeceğim ama Mi Stick bu işlemleri yaparken akıcılığı zaman zaman düşecektir. Çünkü ısınıyor ve RAM'ı çok düşük. Mi Box daha akıcı ve ısınsada performansı ciddi şekilde etkilenmiyor.
Anladım sağolun, tarayıcıyı bilgisayarda kullandığım biçimde kullanabileceğim değil mi? Veya Play Store'yi telefondaki gibi.

Bende her ikisi de (Mi Stick 4K ve Mi Box S 4K) mevcut. Mi Box S üzerinde USB girişi bulunduğu için daha kullanışlı diyebilirim. Bu şekilde hızlıca istediğiniz APK uygulamasını vesaire kurabiliyorsunuz. Ayrıca Mi Stick alacaksanız 4K dışında alınmaz zaten.

Mi Box S gayet akıcı ve hızlı çalışıyor. Şimdilik herhangi bir şikayetim yok. Klavye ve fare kullanacaksanız yine Mi Box S tercih edilmeli.

Anladım sağ olun, tarayıcıyı bilgisayarda kullandığım biçimde kullanabileceğim değil mi? Veya Play Store'yi telefondaki gibi.

Medya oynatıcı olarak oldukça işlevli bir cihaz, oyunda oynayabilir, internette gezebilirsiniz(Google Chrome indirmesi zahmetli). Unutmayın telefondaki her uygulamayı desteklemiyor.

Son düzenleme:
Mi Box S'de tarayıcıdan bir şey izleyemezsiniz muhtemelen. Düzgün bir tarayıcı yok Play Store'da. Bir şeyler izlenmiyor. Sadece Puffin tarayıcısı vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam.

Mi Box S'de tarayıcıdan bir şey izleyemezsiniz muhtemelen. Düzgün bir tarayıcı yok Play Store'da. Bir şeyler izlenmiyor. Sadece Puffin tarayıcısı vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam.
Google tarayıcısı yok mu ? Yani Chrome, Opera gibi bir tarayıcı kullanamayacak mıyım ? ve İnat TV üzerinden akıcı bir biçimde izleyebilir miyim ?

Bende her ikisi de (Mi Stick 4K ve Mi Box S 4K) mevcut. Mi Box S üzerinde USB girişi bulunduğu için daha kullanışlı diyebilirim. Bu şekilde hızlıca istediğiniz APK uygulamasını vesaire kurabiliyorsunuz. Ayrıca Mi Stick alacaksanız 4K dışında alınmaz zaten.

Mi Box S gayet akıcı ve hızlı çalışıyor. Şimdilik herhangi bir şikayetim yok. Klavye ve fare kullanacaksanız yine Mi Box S tercih edilmeli.
Anladım. Peki ben internet üzerinden şu meşhur maç izleme sitesini kullanabilir miyim ? Veya gene internet üzerinden Super Mario oynayabilir miyim ? Bunlar için elverişli midir ? Çünkü yapacaklarım istisnalar dışında genellikle Super Mario, maç izlemek ve YouTube üçgeni içerisinde olacaktır.

Geri
Yukarı