Mi Box'ta internet hızı yüksek görünüyor

x3dherma

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, yeni Mi Box s kullanıcısıyım fast.com a girip test yapayım dedim, video yüklemede falan hiç üzmüyordu çok iyiydi de gördüğüm sayı akıl alır gibi değil 380Mbps.

IMG_20210919_182250.jpg

TurkNet kablolu ile Max 72Mbps alıyorum, Wi-Fi'de 40-50civarı geziyor. Bu değerler gerçek olabilir mi?

Selamlar arkadaşlar, yeni Mi Box s kullanıcısıyım fast.com a girip test yapayım dedim, video yüklemede falan hiç üzmüyordu çok iyiydi de gördüğüm sayı akıl alır gibi değil 380Mbps.

Eki Görüntüle 1169245

TurkNet kablolu ile Max 72Mbps alıyorum, Wi-Fi'de 40-50civarı geziyor. Bu değerler gerçek olabilir mi?

Kaç kez test ettiniz hocam? Hep bu rakam çıkıyorsa hızınız bu demektir :)

Defalarca, şimdide diğerlerine baktım. Upload 600 üstü gösteriyor. Download 100 - 80 arası. Anlamıyorum dediğiniz gibiyse pc den telefondan bu hıza erişmemin bir yolu yok mudur?

Defalarca, şimdide diğerlerine baktım. Upload 600 üstü gösteriyor. Download 100 - 80 arası. Anlamıyorum dediğiniz gibiyse pc den telefondan bu hıza erişmemin bir yolu yok mudur?

Hocam konuyu kapatıp sessizce uzaklaşın bence :)
Şaka bir yana bu anormal değerleri sadece mi box üzerinden alıyorsanız cihazda sorun var demektir. En güzeli telefonunuz üzerinden speedtest sitesine girin, orada çıkan rakamlara itibar edebilirsiniz. Tabi o sırada interneti kullanmayın ölçsün.

Hahaha telefon pc den 40-50 almasam açmazdım zaten. Değişiklik yok mi box uçuk değerler, pc telefon 40-50 kablolu max 75 :)
Hahaha telefon pc den 40-50 almasam açmazdım zaten. Değişiklik yok mi box uçuk değerler, pc telefon 40-50 kablolu max 75 :)

Mi box baya kafayı yemiş o zaman kısaca özetlemek gerekirse.

Yeni konular

Geri
Yukarı