Mi.com Xiaomi resmi sitesi mi?

dracmanta

Centipat
Arkadaşlar mi.com üzerinden ürün satın alan var mı acaba? Ve bu site gerçekten resmi siteleri mi? Biraz araştırma yaptım fakat site hiç resmi bir site gibi davranış sergilememiş. Müşteri hizmetlerine ulaşamama. Siparişlerin uzun süre kargoya verilmemesi (aylar boyunca diyenler var ). Sipariş iptali yapmamaları ve yapsalar bile para iadesinin yapılmaması vesaire. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar mi.com üzerinden ürün satın alan var mı acaba? Ve bu site gerçekten resmi siteleri mi? Biraz araştırma yaptım fakat site hiç resmi bir site gibi davranış sergilememiş. Müşteri hizmetlerine ulaşamama. Siparişlerin uzun süre kargoya verilmemesi (aylar boyunca diyenler var ). Sipariş iptali yapmamaları ve yapsalar bile para iadesinin yapılmaması vesaire. Yardımcı olursanız sevinirim.

Xiaomi'nin sitesi .

Ben o siteden doğrulama yaptım. Ve ayrıca telefondan mi hesabı ile oturum açarken o siteye yönlendiriliyorsunuz. Bildiğim kadarıyla resmi web sitesi.

Cevaplarınız için sağ olun. Umarım alışveriş yapan biri de yorum yapar içim rahat şekilde sipariş veririm. Belirttiğim gibi resmi site olsa da çok fazla şikayet var.

Geri
Yukarı