Mi Fit ne kadar şarj yer?

MrDodiiiO

Decapat
Daha fazla  
Mi Band 6 için Mi Fit uygulamasını kullanmayı düşünüyorum ancak çok şarj yiyor diyorlar. Kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim ve şarj tüketimini azaltmak için bir şey yapabiliyor muyuz?

Bu tarz akıllı bilekliklerin olayı zaten telefon üzerinden sağlık verileri, mesaj, bildirim vs. senkronizasyonu değil mi zaten? Telefona bağlanmadan kullanınca pek anlamı kalmıyor gibi geldi bana.

Bu tarz akıllı bilekliklerin olayı zaten telefon üzerinden sağlık verileri, mesaj, bildirim vs. senkronizasyonu değil mi zaten? Telefona bağlanmadan kullanınca pek anlamı kalmıyor gibi geldi bana.
Ölü bataryamla bile gözle görülür fark yok. Yani etkisi çok az.
Yaklaşık 2 yıldır Mi Band 4 ile kullanıyorum. Bence gözle görülür bir etkisi yok tabi telefondan telefona değişir. Biraz kullanın daha istatistiklerden bakarsınız ne kadar tükettiğine.
%5 veya %8 civarı.
Tamamdır hocalarım çok teşekkürler :)

Mi fit'i sürekli açık tutmak zorunda değilsiniz. Verileri senkronize etmek için birkaç günde bir girseniz bile yeter. Sürekli bildirim vs. almak istiyorsanız Bluetooth ile bağlayıp uygulamadan çıkın. Arkada çalışır o. Öyle fazla bir şarj tükettiğini hatılamıyorum. Mi band 4 ve Mi9T kullanıyorum.

Mi fit'i sürekli açık tutmak zorunda değilsiniz. Verileri senkronize etmek için birkaç günde bir girseniz bile yeter. Sürekli bildirim vs. almak istiyorsanız Bluetooth ile bağlayıp uygulamadan çıkın. Arkada çalışır o. Öyle fazla bir şarj tükettiğini hatılamıyorum. Mi band 4 ve Mi9T kullanıyorum.
Zaten spor amaçlı alıyorum o yüzden dediğiniz gibi yapacağım galiba. Otomatik olarak arkada çalışmasını nasıl kapatabilirim hocam ? (Bluetooth ile bağlamadan da arkada çalışıyorsa)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı