Çözüldü Mi Light Bulb Beyaz Renkte Takıldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

196449

Kilopat
Arkadaşlar az önce daha önceden bağlanmış bulunduğum lambaya bağlanmadı ve resetlemeye karar verdim. Resetledim ve tekrar bağladım telefonu ancak bu sefer de verdiğim renk değiştirme komutlarını vs. yapmayınca yeniden resetlemeye kalktım ve lamba beyaz renkte takılı kaldı ve titreyerek ışık saçıyor ve yeniden resetleme yapamıyorum. Yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Titreyerek ışık saçtığını söylemişsiniz. Elektrik kaynağını kontrol eder misiniz?
Hocam çözdüm. Önce lambaya sert bir şekilde vurdum ve lambanın resetlenmesi için olan gerekli işlemi yaptım. 2 saniye kapa 2 saniye aç ve bunu yaklaşık 5 defa tekrarla. Ve resetlendi. Şiddet biz Türklerin elektrik ile çalışan aletlere uyguladığı güzel bir yöntem ve her çağda baki :D
Titreyerek ışık saçtığını söylemişsiniz. Elektrik kaynağını kontrol eder misiniz?
Hocam çözdüm. Önce lambaya sert bir şekilde vurdum ve lambanın resetlenmesi için olan gerekli işlemi yaptım. 2 saniye kapa 2 saniye aç ve bunu yaklaşık 5 defa tekrarla. Ve resetlendi. Şiddet biz Türklerin elektrik ile çalışan aletlere uyguladığı güzel bir yöntem ve her çağda baki :D

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı