Mi Note 10 Lite'ta MIUI 12 yok ve Global yazıyor

Avrupadan veya global sürüm olan bir yerden alınmıştır önceki aldığınız ürün. Çin dışına Çin sürümü verilmiyor diye biliyorum.

Avrupadan veya global sürüm olan bir yerden alınmıştır önceki aldığınız ürün. Çin dışına Çin sürümü verilmiyor diye biliyorum.
Tamam da ben Türkiye Distribütörü olarak satılanlardan bahsediyorum hocam. Global oluyorlar genelde. Size Avrupa mı geldi?

Önceki cihazım note 8 pro kvk garantiliydi Global filan yazmıyor du ayarlarda sadece Miui sürümü yazıyordu. Şimdiki note 10 lite Evofone garantili. İnternet den biraz baktım Avrupa dan getiriyorlarmış.

@Shadow Ryzen Hayır, Türkiye olmasına rağmen global geldi.Yazdığınızı bir tekrar okuyun isterseniz en baş🙃

Screenshot_2020-08-16-01-00-52-096_com.android.settings.jpg

Arkadaşlar ben ne dedim? Farklı bir şey mi dedim? Yoksa ben delirdim mi? Ruh halim bozulmaya başladı buraya bir şeyler yazmaya başladıkça. Apra sana demiyorum genel olarak diyorum alınma.

Türkiye'ye gelen distribütör Xiaomi ürünleri Global olarak gelir.

Bende kendimi sorguladım :) Buraya hitaben yazdım. Bendeki ürün distribütör değil fakat global versiyon demek istedim yani bu durum pek da distribütörlük bir durum yok :)

Şimdi bir daha okudum, distribütörü ben resmi olmayan olarak yorumladım. Bunu yapan harici firmalar var siz resmi olanları kast etmiş olabilirsiniz. Bu yüzden bir çakışma olmuş gibi😅

Yeni konular

Geri
Yukarı