Çözüldü Mi Stick 4K televizyona ses vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Axee

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. ürünü daha dün aldım fakat televizyonun hoparlörüne ses vermiyor onun yerine Bluetooth ile farklı bir cihaz bağlamayı denedim ona verdi. Sorunun bana televizyonu kurarken yaptırdığı ses ayarından olduğunu düşünüyorum. Televizyon Beko ama üreticisi farklı olduğu için bir üretici firma seçmemi söylüyor zaten listede Beko veya Arçelik'te bulunmuyor Grundig LG gibi firmaları denedim fakat bir sonuca ulaşamadım bu sorunu benden başka yaşayan yok sanırım internette bir bilgi bulamadım resmen. Teşekkürler.

Çözüm
Cihazın ayarlar menüsünden, görüntü ve ses ayarlarına girip gelişmiş ses ayarlarına gel. Auto duruyordur muhtemelen. Onu, Surround sesi kullanma yap. Başka bir ses ayarı varsa menülerde onu da bilgisayarım yaparsın.
Cihazın ayarlar menüsünden, görüntü ve ses ayarlarına girip gelişmiş ses ayarlarına gel. Auto duruyordur muhtemelen. Onu, Surround sesi kullanma yap. Başka bir ses ayarı varsa menülerde onu da bilgisayarım yaparsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkür ederim sorunum çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı