Mi Turbo charge ne kadar etki ediyor?

LittleGamer

Hectopat
Merhaba. İnternetten şarj cihazı aldım. 33wmax gücü var, Qualcomm 4.0 var diyor ama mi Turbo şarj özelliği yok. Mi Turbo'nun olmayışıyla orijinal olmadığı kanısına vardım. Telefonu taktığımda hızlı şarj tek yazıyor. Bu sinirimi bozdu ve iade etmek istedim. Mi Turbo charge ne kadar etki ediyor hıza acaba onu merak ediyorum sizce iyi midir?

Merhaba. İnternetten şarj cihazı aldım. 33wmax gücü var, Qualcomm 4.0 var diyor ama mi Turbo şarj özelliği yok. Mi Turbo'nun olmayışıyla orijinal olmadığı kanısına vardım. Telefonu taktığımda hızlı şarj tek yazıyor. Bu sinirimi bozdu ve iade etmek istedim. Mi Turbo charge ne kadar etki ediyor hıza acaba onu merak ediyorum sizce iyi midir?

Fazlasıyla etki ediyor. Cihaz nedir?

Çok etkisi var.

Hocam cihazımın max 18 W desteklediğini ben de biliyorum. Mi turbo charge ile bir alakası yok. Benim amacım sabit maximum şarj hızı ve gücünü sağlamak.(kısacası sabit Max 18W olmasını istiyorum)

Hocam cihazımın Max 18 W desteklediğini ben de biliyorum. Mi Turbo charge ile bir alakası yok. Benim amacım sabit maximum şarj hızı ve gücünü sağlamak.(kısacası sabit Max 18W olmasını istiyorum)

Zaten veriyordur hocam. 33W ile maksimum alabileceği güçte şarj eder :)

Yeni konular

Geri
Yukarı