Mi TV Stick'te uydu kanalları izlenebiliyor mu?

Peki hangi IPTV uygulamasını kullanıyorsunuz ve niçin Mi TV Stick almıştınız? Ben de almayı düşünüyorum. Televizyon 2014 model Sony Bravia.

İlginç, BluTV paralı değil miydi?
TV eski ve smart değil, Google youtube netflix gibi uygulamalara ulaşamıyordum bu yüzden TV box aldım yeni TV almaktansa. İptv için ben inat TV kullanıyorum netflix bluetv gibi aradığın her kanal var fakat özel kanallara erişmen yasal değil bunuda belirteyim.

TV eski ve smart değil, Google youtube netflix gibi uygulamalara ulaşamıyordum
Bende erişilebiliyor ancak 1-2 yıla bendeki YouTube, Netflix desteği de biter. Gerçi benim için daha çok YouTube önemli ancak televizyon 15-30dk.'da bir error veriyor, yeniden açmak gerekiyor. Bir de simgeler Çince yazılar gibi. O yüzden Mi TV Stick almak istiyorum. Bir de Netflix orijinal lisanslı geldiğini duymuştum. Doğru mu?

Mi Stick'i browser kullanmak icin alacaksaniz onermem. Browserlar kasmaktan kullanilmiyor.
2 senedir kullanıyorum hiç bir kasma yaşamadım.
Bende erişilebiliyor ancak 1-2 yıla bendeki YouTube, Netflix desteği de biter. Gerçi benim için daha çok YouTube önemli ancak televizyon 15-30dk.'da bir error veriyor, yeniden açmak gerekiyor. Bir de simgeler Çince yazılar gibi. O yüzden Mi TV Stick almak istiyorum. Bir de Netflix orijinal lisanslı geldiğini duymuştum. Doğru mu?
Evet.

Mi Stick'i browser kullanmak icin alacaksaniz onermem. Browserlar kasmaktan kullanilmiyor.
Peki Puffin Browser?

Bu arada elimdeki televizyon 2014 üretim Sony Bravia KDL-42W805B. Önerir misiniz almamı? Ama halen YouTube ve Netflix açılıyor, sadece YouTube'u biraz fazla kullanınca dahili hata nedeniyle uygulama kapanacak diye bir uyarı verip YouTube kapanıyor. Ama Netflix'te de oluyor mu bu hata bilmem çünkü kullanmıyorum paralı diye.

Geri
Yukarı