Mi Watch Lite kendiliğinden bozuldu

aliikemal

Centipat
Daha fazla  
Ben yaklaşık 1 ay önce Aliexpress'ten aldım. Akşam ekrana dokunamadığımı fark ettim. Hiçbir şekilde saat üzerinde bir etkim yok. Telefondan çıkardım, şimdi de bağlayamıyorum. Saat elimde kaldı. Dokunmatiği çalışmıyor, ne yapmam gerekiyor? Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 2 hafta oldu kullanıyorum. AliExpress üzerinden satın almıştım. Açıkçası pek bozulacak bir ürüne de benzemiyor sanırım sizin şanssızlığınıza denk geldi. Dokunmatik çalışmadığı için sanırım bir müdahale şansınız bulunmuyor. Sağ analog tuş üzerinden müdahale edebiliyor musunuz?

yok abi ya hiçbir şekilde müdahale edemiyorum olan oldu. yapacak bir şey yok 400 papel gitti pirince sokacağım ama çalışıyor yani ekran geliyor ama dokunmatiği yok telefona da tekrar tanımlayamıyorum keşke çıkarmasaydım

Ben yaklaşık 1 ay önce Aliexpress'ten aldım. Akşam ekrana dokunamadığımı fark ettim. Hiçbir şekilde saat üzerinde bir etkim yok. Telefondan çıkardım, şimdi de bağlayamıyorum. Saat elimde kaldı. Dokunmatiği çalışmıyor, ne yapmam gerekiyor? Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.
Benim de farklı xioami bir modelde oldu, sıfırlamanız lazım ben uygulamadan sıfırladım, bağlamanız gerekli dokunmatik gitmişti ama telefona bağlıydı saati sıfırla dedim açıldığında düzelmişti.suda çok beklemiştim, korkmuştum acaba su geçirmezlik sinırını geçti mi diye bir şekilde sıfırlamak gerekiyor, garantisi yoksa bile xioami yi bir arayıp dokunmadan sıfırlamayı sorun.
@Silinen üye

Teşekkür ederim, ben de pirince yatırdım düzeldi yaklaşık 1 ay falan oldu sıfırlamadım tekrar bağlamakla uğraşmamak için muhtemelen su yüzünden oldu duşta falan çıkarmadım ondan dolayı olmuş olabilir ama düzeldi. Alan arkadaşlar su konusunda dikkkatli olmalılar

Bugün denize girmeden saatimi çıkarmayı unutmuşum. Suyun içinde sürekli açılıp kapanmaya başladı öyle fark ettim ve çıkarıp havluya sarıp koydum. Bir süre sonra çalışmamaya başladı ne yapmam gerekiyor garanti kapsamına girer mi acaba?

Bugün denize girmeden saatimi çıkarmayı unutmuşum. Suyun içinde sürekli açılıp kapanmaya başladı öyle fark ettim ve çıkarıp havluya sarıp koydum. Bir süre sonra çalışmamaya başladı ne yapmam gerekiyor garanti kapsamına girer mi acaba?
Valla knka benim ki normal suydu hala kullanamıyom garanti kapsamında olacağını sanmıyorum ben aliexpressten aldığım için uğraşmadım. Sen Türkiyeden aldıysan yolla belki birşeyler olabilir

Geri
Yukarı