Mi Wi-Fi Pro alınır mı?

Luiss

Hectopat
Yer
St James' Park
Modemle odam arasında yaklaşık 7-8 metre falan var. Modemin yanında aldığım download ve Upload'ı aşağıya koyacağım. Bunu odama takarsam kaç download kaç upload alırım? 1080p video izleyebilir miyim ya da pingim yükselir mi? Saniyede kaç MB indirme yaparım?

Dosya Ekleri

• IMG_20230823_220212.jpg
    IMG_20230823_220212.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 19
Modemle odam arasında yaklaşık 7-8 metre falan var. Modemin yanında aldığım download ve Upload'ı aşağıya koyacağım. Bunu odama takarsam kaç download kaç upload alırım? 1080p video izleyebilir miyim ya da pingim yükselir mi? Saniyede kaç MB indirme yaparım?

Ben aldim 5 6 metrelik mesafede koridora taktim ms 45 civari dolasiyor.

Hocam evimde var internetiniz yanında iken ful çekiyor ama çok yavaş oluyor. League of Legends oynarken 100 ms alıyorum.

Bu ne hocam ilk kez görüyorum modemimin markası klasik Türk Telekom modemi. ADSL altyapı işimi görür mü? Bi de neden pişman oldunuz Trendyol, Hepsiburada yorumları falan hep övgüyle dolu.
İnterneti sürekli kopartıyordu. Üst kata sinyali güçlendiriyordu ama hız düşüyor ve ping çıkartıyordu. Sonra attığım ile aynı markaya sahip başka bir yükseltici aldım ve hiç sorun yaşamadım yaklaşık 2.5 yıldır.

İnterneti sürekli kopartıyordu. Üst kata sinyali güçlendiriyordu ama hız düşüyor ve ping çıkartıyordu. Sonra attığım ile aynı markaya sahip başka bir yükseltici aldım ve hiç sorun yaşamadım yaklaşık 2.5 yıldır.
Hocam siz ne aldınız bununla arasındaki fiyat farkı nedir? Bu işimi görür mü peki modemin yanında aldığım değerleri ne kadar yansıtır? Pingim çıkar mı?

Ping çıkaracağını düşünüyorum. Benim aldığım maalesef pahalanmış.
Hocam siz ne aldınız bununla arasındaki fiyat farkı nedir? Bu işimi görür mü peki modemin yanında aldığım değerleri ne kadar yansıtır? Pingim çıkar mı?

Geri
Yukarı