Mi5s kronik problemleri var mı?

Ben normalde Mİ5 daha şık olduğu için alıcaktım fakat Mİ5s ile aralarında 50 TL gibi bir fark var. Ne yapsam bilemedim açıkçası. Bu arada ses kalitesi diğer tüm telefonlar gibi aynı kalitesiz demişlerdi.

Kronik sorun yok da. Genel olarak Xiaomi telefonlar daha dayanaksız oluyor. Örneğin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ha bu alınamaz demek değil, sadece o ucuzluğun bir nedeni var.

Aynen haklısınız. Peki bu videodaki Mİ5 ben Mİ5s alırsam yanlışlıkla yere düşerse kırılır mı hemen? Yani kılıf almak zorunlu mu? Şahsen kılıf kullanmayı sevmem çünkü cihaz şık.

O kadar dayanıksız değil. Ama daha dayanıksız diğer telefonlara göre yani kılıf kullansanız iyi olur.

Kılıf+Ekran koruyucu alırsanız kırılma sorununu çözersiniz. E ucuz olmasının sebebi de zaten malzemesinin dayanıksız olması. Alınabilir. Tavsiye de ederim.

Kılıf+Ekran koruyucu alırsanız kırılma sorununu çözersiniz. E ucuz olmasının sebebi de zaten malzemesinin dayanıksız olması. Alınabilir. Tavsiye de ederim.
Galiba bu telefondan anlıyorsunuz. Attığınız mesajın yukarısındaki mesajımı cevaplayabilir misiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…