Miami heat lakers maçı

Aga AD olur Rondo bi ihtimal Howard bi ihtimal her şeyi geçtim Alex Caruso bile bir ihtimal ama bunları es geçip 1 maçta etkisini gösteren tüm Playoff boyunca bir gence vermezler bence.
Kazanan herkese veriyorlar zaten? Staff dahil herkes yüzük alır. Dion waiters kurallar kırıldığı için iki türlü alıyor nadiren oluyor.
Miami maçı alması gerekiyordu zaten. Almasaydı kolay yüzük aldı falan deyip beni deli edeceklerdi. Yüksek ihtimal 4-1, 4-2 biter mutlu bir şekilde ayrılırız. Butler kazanmak istiyorsa 3.oyun gibi bir performansı her zaman yapmalı. Oda zor malum.
Sizin bahsettiğiniz final MVP ödülü sanırım. Onu ad veya lebron alır onu. Umarım lebron alır almazsa yine laf olacak takımda en iyi oyuncu bile olamadı vs diye.

Yani zaten herkes demeye başlar. Miamide Herroya karşı Lebron diye ağlarlar ama hakeden bir takım var bu ödülü. Bucksın alamadığı gelemediği Konferans finalini anca Playoffa girebilmiş bir Miami aldı. Bırak da champ olsun artık bu Lakers.

Aga ad olur rondo bir ihtimal howard bir ihtimal her şeyi geçtim alex caruso bile bir ihtimal ama bunları es geçip 1 maçta etkisini gösteren tüm playoff boyunca bir gence vermezler bence.

Bence de vermezler o iddiayı görünce öyle düşünen var mı diye merak ettim.

Eğer postu unutmazsan final maçından sonra da konuya dönmüş oluruz tabi bu maçta biterse. Fakat dediğim gibi sanmıyorum. Kuzma ya yüzük verilmesi aşırı mantıksız olurdu. O yüzük alabildiğine şükretsin. Bazı maçlarda gece sövmeden zor tutuyorum kendimi. Danny green ile bu Kuzma kafayı yememi sağlıyor.

Eğer postu unutmazsan final maçından sonra da konuya dönmüş oluruz tabi bu maçta biterse. Fakat dediğim gibi sanmıyorum. Kuzma ya yüzük verilmesi aşırı mantıksız olurdu. O yüzük alabildiğine şükretsin. Bazı maçlarda gece sövmeden zor tutuyorum kendimi. Danny green ile bu Kuzma kafayı yememi sağlıyor.
Kaç yıldır hayransın? Ne mantıksızı? oyuncular, koçlar, lakers ile ilgili sözleşmesi olan bütün personeller yüzük alıyor.
(active roster or injured), coaches, trainers, executives, personnel, and general staff. Sevmesende istemesende alıcaklar.
Kuzma son 2 maçtır iyi oynuyor zaten. İlla almaması gereken birisi varsa oda JR ve Danny.

Kaç yıldır hayransın? Ne mantıksızı? Oyuncular, koçlar, lakers ile ilgili sözleşmesi olan bütün personeller yüzük alıyor.
(Active roster or injured), coaches, trainers, executives, personnel, and general staff. Sevmesende istemesende alacaklar.
Kuzma son 2 maçtır iyi oynuyor zaten. İlla almaması gereken birisi varsa oda JR ve danny.

JR ve danny konusunda katılıyorum sana.

Kaç yıldır hayransın? Ne mantıksızı? oyuncular, koçlar, lakers ile ilgili sözleşmesi olan bütün personeller yüzük alıyor.
(active roster or injured), coaches, trainers, executives, personnel, and general staff. Sevmesende istemesende alıcaklar.
Kuzma son 2 maçtır iyi oynuyor zaten. İlla almaması gereken birisi varsa oda JR ve Danny.
Ben oyuncuya ait yüzüklerden bahsediyorum. Takım yüzüğünü herkesin alacağını biliyorum zaten. Neden bu kadar hypelandığına anlam veremedim demek istediğim Kuzmaya özel bir yüzük verilmesi saçma oluyor. Benchte bekleye bekleye yüzük alanlardan bir tanesi. Basketbolu bana öğretme ;)

Son düzenleme:
Ben oyuncuya ait yüzüklerden bahsediyorum. Takım yüzüğünü herkesin alacağını biliyorum zaten. Neden bu kadar hypelandığına anlam veremedim demek istediğim Kuzmaya özel bir yüzük verilmesi saçma oluyor. Benchte bekleye bekleye yüzük alanlardan bir tanesi. Basketbolu bana öğretme ;)
Ben basketbol öğretmek? size? çok ayıp. Bende o kabiliyet yok. Takım yüzüğü ve oyuncu yüzüğü farklıymış demek. Her gün yeni bilgi. Teşekkürler.

Yok hani dalga geçer gibi demişsiniz ''Kaç yıldır hayransın?'' diye de ben bu sporla ilgilenerek büyüdüm ki konuda öncesinde konu sahibiyle de aynı ikileme düştük. Önceki mesajları okursanız. Gayet açıklayıcı olabilir. İyi günler.
Ben basketbol öğretmek? Size? Çok ayıp. Bende o kabiliyet yok. Takım yüzüğü ve oyuncu yüzüğü farklıymış demek. Her gün yeni bilgi. Teşekkürler.

Yoksa yüzük olaylarında herkesin almadığına dair bir şey söylemedik. Sadece MVP ödüllerine layık olarak kuzmayı görmüşler hatta ve hatta imza toplamışlar. Ben bunu haketmediğini düşündüm. Sert çıkıştıysam lütfen kusura bakmayın...

Son düzenleme:
Yok hani dalga geçer gibi demişsiniz ''Kaç yıldır hayransın?'' diye de ben bu sporla ilgilenerek büyüdüm ki konuda öncesinde konu sahibiyle de aynı ikileme düştük. Önceki mesajları okursanız. Gayet açıklayıcı olabilir. İyi günler.

Yoksa yüzük olaylarında herkesin almadığına dair bir şey söylemedik. Sadece MVP ödüllerine layık olarak kuzmayı görmüşler hatta ve hatta imza toplamışlar. Ben bunu haketmediğini düşündüm. Sert çıkıştıysam lütfen kusura bakmayın...
İmza toplama olayı Kuzma'nın Lakers şampiyon olsa dahi yüzük ALMAMASI için diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Davis ve Lebron varken Kuzma'nın FMVP alması mümkün değil zaten. Yanlış okudunuz herhalde.

Evet bunu görmüştüm hatta bugün de bir bakayım dedim siz söyledikten sonra. Tekrardan 2 miz de galiba birbirimizi yanlış anlamışız. Konuya tekrar dönecek olursak sizin dediğiniz gibi kim ne yaparsa yapsın takımın her bir bireyine bu yüzük verilecek.

Geri
Yukarı