Miami vice (dizi) nereden izlenir?

ufckk

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Eski tarz dizilere, filmlere çok merakım var. 80'ler sinemasını çok seviyorum. Fakat bu diziyi bir türlü bulamadım. Var mı nereden izleyebileceğimi bilen, fikir verebilecek birileri?

2 torrent linki buldum, torrent alerjisi olan sürprizbozana bakmasın.

İkisine de bir bakın, bir tanesinde film de dahil var.

Not: Paylaşmamın sebebi çok eski olması ve Türkiye'de resmi olarak hiçbir yerden izlenmemesi.

Ben 2 yıldır ara ara yokluyorum. 5 sezonu torrent hariç bulamazsın. 1. sezon hariç altyazı yok olan altyazıdada senkronizasyon sorunu var. Ben bi ara kendim çeviriyordum ama çok vakit aldığı için bırakmıştım. Amazondan izleyebilirsin yada yurtdışından dvdleri satın alabilirsin. Dün star tvye mail attım tr dublaj arşivlerini paylaşırlar mı diye cevap bekliyorum. Bunlara ekstra bir bilginiz olursa sizde paylaşırsanız ortak bir şekilde belki 5 sezonu tr altyazı olayını çözebiliriz. Bende 1. sezon tr altyazılı cdler mevcut ama başka satan bulamamıştım. Bayada para verdim almak için.

Ben 2 yıldır ara ara yokluyorum. 5 sezonu torrent hariç bulamazsın. 1. sezon hariç altyazı yok olan altyazıdada senkronizasyon sorunu var. Ben bi ara kendim çeviriyordum ama çok vakit aldığı için bırakmıştım. Amazondan izleyebilirsin yada yurtdışından dvdleri satın alabilirsin. Dün star tvye mail attım tr dublaj arşivlerini paylaşırlar mı diye cevap bekliyorum. Bunlara ekstra bir bilginiz olursa sizde paylaşırsanız ortak bir şekilde belki 5 sezonu tr altyazı olayını çözebiliriz. Bende 1. sezon tr altyazılı cdler mevcut ama başka satan bulamamıştım. Bayada para verdim almak için.
1. sezonu altyazılı nereden izleyebilirim?

Çok teşekkür ederim arkadaşlar yardımlarınız için işimi gördü tüm sezonları bitirmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı