Sürprizbozan Micah'ın silahşörlük becerileri önemsenmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fatihhan11

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Victus16-s0008nt (7Z582EA), AMD Ryzen™ 7 7840HS, NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 8GB
Oyunun kötü, sevilmeyen, şefersiz karakteri olduğu için çoğu oyuncu tarafından becerilerinin önemsenmedigini ve küçük görüldüğünü düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir?

Micah gerçekten iyi bir nişancı adamın olayı zaten silah kullanması görevin adını hatırlayamıyorum ama short walk to the town gibi bir şeydi herhalde orada kieran vurulduğu sırada çok hızlı ve profesyonelce bir şekilde silahına davrandığını görüyoruz epiologudede dutch vurmasaydı alamazdık Micah'ı.

Oyunun kötü, sevilmeyen, şefersiz karakteri olduğu için çoğu oyuncu tarafından becerilerinin önemsenmedigini ve küçük görüldüğünü düşünüyorum sizin düşünceleriniz nedir?

Micah gayet iyi ama bence bir Arthur'ya da John değil.

Micah gerçekten iyi bir nişancı adamın olayı zaten silah kullanması görevin adını hatırlayamıyorum ama short walk to the town gibi bir şeydi herhalde orada kieran vurulduğu sırada çok hızlı ve profesyonelce bir şekilde silahına davrandığını görüyoruz epiologudede dutch vurmasaydı alamazdık Micah'ı.

American wenomda 10 mermi boşa sallıyor dutch olmasa sadie rehin almışdı zaten.

Geri
Yukarı