Micro SD yazma korumalı sorunu

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
Elimde 16 GB SD kart var. Üzerine veri yazmayı denediğimde disk yazma korumalı hatası veriyor. Diskpart ile "attributes disk clear readonly" komutunu denedim. Başarılı yazmasına rağmen aynı hatayı alıyorum. 3. parti yazılımlar ve son olarak Ubuntu'da komut satırında denedim fakat düzelmedi. SD kart içindeki verilere erişebiliyorum. Yardım eder misiniz?

Elimde 16 GB SD kart var. Üzerine veri yazmayı denediğimde disk yazma korumalı hatası veriyor. Diskpart ile "attributes disk clear readonly" komutunu denedim. Başarılı yazmasına rağmen aynı hatayı alıyorum. 3. parti yazılımlar ve son olarak Ubuntu'da komut satırında denedim fakat düzelmedi. SD kart içindeki verilere erişebiliyorum. Yardım eder misiniz?
SD Kartı bilgisayarınıza nasıl bağlıyorsunuz. Eğer çevirici aparat ile bağlıyorsanız aparat üzerinde ki "LOCK" kilidini OFF konuma getirin.

Aynen hocam kasa üzerinde Micro SD okuyucu mevcut. Şu an iş yerindeyim eve geçince fotoğrafı atacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
%90 oranda tabii ki bozuk, fakat dediğim işaret üzerinde mevcut mu? Değil ve yine de kartı sistemde göremiyorsanız uğraşmayınız bence içerisinde önemli şeyler mevcut ise bilen birisine yönlendirebiliriz telafi edilecek şeyler ise boşuna uğraşmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı