Micro USB telefonu sisteme takınca "Aygıt tanımlayıcısı isteği başarısız oldu (bilinmeyen USB aygıtı)" hatası

TahaTarim

Centipat
Öncelikle herkese merhaba. Sorun başlıktan okuduğunuz gibi telefonumu kablo ile bilgisayarıma bağladığım zaman böyle bir hata alıyorum. Aygıt yöneticisinden cihazı kaldırmak, güncellemek vs. hepsini yaptım fakat olmadı. Telefonumdan USB hata ayıklama gibi ayarları da yaptım ama sonuç alamadım. Başka bir telefonu Type-C bir kablo ile bağladığım zaman rahatça erişebiliyorum fakat telefonum Micro USB. Ayrıca farklı birkaç kablo ile denememe rağmen aynı hatayı aldım. Bazı kablolarda hatayı vermiyordu ama telefonum sadece şarj oluyordu. Sorunun telefonumda olduğunu düşünüyorum. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.
Not: Hata aldığım kabloları takınca telefonum şarj alıyor.

Eğer kablo ile şarj edebiliyorsunuz bu kablonun da calıştığını gösterir, bazı telefonlarsa şarj esnasında secenekler cıkar ve, "Dosya transferi, resim / belge transferi, Usb ile şarj" gibi üç beş seçenek çıkar siz bu kısımdan uygun olanı seçmeniz gerek böyle bir pencere cıkıyor mu? Ayrıca telefon modeli nedir. Eski bir telefon mu yoksa yeni mi?

Hata bazen mi oluyor hep mi? Veri aktarımı yapabiliyor musunuz?
Bir de telefon modeli nedir?

Eskiden böyle bir hata almıyordum bir de telefon modelim Samsung S6.
Eğer kablo ile şarj edebiliyorsunuz bu kablonun da calıştığını gösterir, bazı telefonlarsa şarj esnasında secenekler cıkar ve, "dosya transferi, resim / belge transferi, USB ile şarj" gibi üç beş seçenek çıkar siz bu kısımdan uygun olanı seçmeniz gerek böyle bir pencere cıkıyor mu? Ayrıca telefon modeli nedir? Eski bir telefon mu yoksa yeni mi?

Hayır hiçbir seçenek çıkmıyor. Samsung S6.
Öncelikle herkese merhaba. Sorun başlıktan okuduğunuz gibi telefonumu kablo ile bilgisayarıma bağladığım zaman böyle bir hata alıyorum. Aygıt yöneticisinden cihazı kaldırmak, güncellemek vs. hepsini yaptım fakat olmadı. Telefonumdan USB hata ayıklama gibi ayarları da yaptım ama sonuç alamadım. Başka bir telefonu Type-C bir kablo ile bağladığım zaman rahatça erişebiliyorum fakat telefonum Micro USB. Ayrıca farklı birkaç kablo ile denememe rağmen aynı hatayı aldım. Bazı kablolarda hatayı vermiyordu ama telefonum sadece şarj oluyordu. Sorunun telefonumda olduğunu düşünüyorum. Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.
Not: Hata aldığım kabloları takınca telefonum şarj alıyor.

Arkadaşlar sorun hala güncel fakat sorunun telefonda olduğunu tespit ettim yaklaşık 10 tane farklı kablo ile denedim hepsi sadece şarj ediyor fakat içine ulaşamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı