Microsoft Authenticator yeni telefonda eski hesabıma bağlanmama rağmen içindeki kod üreten uygulama

İşletim sistemi
Android

TazDrof

Femtopat
Daha fazla  
Telefonuma hard reset attıktan sonra Microsoft Authenticator uygulamasını yeniden yüklediğimde hesap kurtarmayı başlattığımda eski hesabıma giriyorum kayıtlı olan parolam vardı o geri geldi fakat buluta kaydetme açık olduğu halde 30 saniyede 1 kod üreten Instagram, Facebook, Discord, Twitch vb. uygulamalar geri gelmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
------- Mesela bu videoda aynı adımları yaptıktan sonra benim karşıma sadece Microsoft çıkıyor diğer uygulamalar gözükmüyor.
Herhangi bir yolu varsa eski kaydedilmiş bulut kayıtlarına ya da Microsoft Authenticator uygulamasının bağlı olduğu her uygulamayla bağını koparmanın bir yolu var mıdır?
Yardımcı olabilecek varsa şimdiden çok teşekkür ederim.

Telefonda şifre hatırlama uygulaması olarak Authenticatoru seçmeyi dener misin?
Zaten o authenticatoru şifre kaydetme uygulaması olarak kullanmıyodum bir tane kayıtlı vardı o geldi. Kod üretenler gelmiyor mesela instagram da artık erişim yok diyorum kurtarma kodunu da kaydetmemiştim e posta yada sms olarak doğrulama gönderemiyorum.

Geri
Yukarı