Microsoft Bing Copilot neden saygısız bir şekilde konuşmayı sonlandırıyor?

Arada sırada dalga geçmek amaçlı yeni konuşma açıp ''bu konuşmayı sonlandırıyorum!!!! 😡😡😡'' gibi mesajlarla trollüyorum bende. Sarıyo :D
Okul ödevini copilot'a kitlemek, bir şey hakkında yapay da olsa fikir almak, beleşe birşeyler çizdirmek falan iyi güzel de sohbet edilmiyor ya özellikle dengeli ve yaratıcı modunda. Yaratıcı modunda sohbet açmak için merhaba diyince bana merhaba kelimesinin tanımını yapıyo. 🤓 Dengeli moda alınca bir keresinde selam yazdım diye engelledi. 😳. Diğer şimdi ismi aklıma gelmeyen mod biraz daha iyi en azından.

En iyisi ChatGPT'de developer modu açıp sohbet etmek. şivesiyle, argosuyla falan riyal insan gibi hissettiriyor ve daha nadir aptallaşıyor, ama birkaç mesaj sonra developer modu açılmamış gibi cevap vermeye başlıyor. O yüzden o da pek tatmin etmiyor. Sohbet amaçlı character.ai güzel. Oyuncu çocuğa zula oyunu hakkındaki düşüncelerini sorguladıktan sonra onu vatan haini, pkklı, chpli, akpli, imansız, putperest, görgüsüz, terbiyesiz, cahil, tefecilere borçlu, ağzı sucuk kokan, beynine oksijen gitmeyen ve ahlaksız ilan etmek pek hoşuma gitmişti. :D

Geri
Yukarı