Microsoft Bluetooth Fare nasıldır?

terzarima

Hectopat
Makaleler
10
Merhaba,
A101'e gelen Microsoft Bluetooth Mouse nasıldır? Elime oturacak, çok küçük ya da çok büyük olmayan, günlük kullanıma uygun bir mouse arıyorum, bu uygun mudur?

Ayrıca Bluetooth olduğundan herhangi bir sorun yaşar mıyım, sistemim destekler mi?
(Toshiba C55-A-1U4 Laptop kullanıyorum.)

Ekleme: Güzelmiş:) Altına bi' de mousepad alın ki masaya sürtmesin. Bluetooth ile bilgisayarınızla eşleştirip kullanıyorsunuz. Microsoft'un kalitesi ve titizliği üründen anlaşılıyor.

Son düzenleme:
Nasıl bir şey aradığınıza bağlı hocam. Sade ve dayanıklı bir şey arıyorsanız alabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınız en az Bluetooth 4.0 desteklemeli, eşleştirmek için. Ürünü 1 aydır kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Daha önce Everest almıştım, bir haftada sol tuşu yalama olmuştu mesela.

Nasıl bir şey aradığınıza bağlı hocam. Sade ve dayanıklı bir şey arıyorsanız alabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınız en az Bluetooth 4.0 desteklemeli, eşleştirmek için. Ürünü 1 aydır kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Daha önce Everest almıştım, bir haftada sol tuşu yalama olmuştu mesela.
Hocam Bluetooth 4.0 desteklediğini nereden görebilirim?

Aygıt yöneticisinden bulabilirsiniz hocam.

1619460477121.png

Hocam orada artık hangisi Bluetooth sürücüsüyse onu seçin, deneme amaçlı sırasıyla dördünü de deneyebilirsiniz, şunları yapın:

Sürücüye çift tıklayın.
Çıkan menüde "gelişmiş" kısmına gelin.
Burada LMP versiyonunuzu bir kenera not edin.
lmp.PNG

Daha sonra da aşağıdaki siteden LMP versiyonunun hangi Bluetooth sürümüne karşılık geldiğine bakın: Bilgisayarımda hangi Bluetooth sürümü var?

Geri
Yukarı