Microsoft Defender virüslü dosya uyarısı

Flezny

Picopat
Bir dosya indirdim çalıştırdım birden fazla virüs uyarısı aldım. Sonra dosya kendiğinden kayboldu bende klasörünü sildim, silme işlemini Windows mu yaptı?

Aslında o programlar birer AV değiller üstadım, yani sadece tarama maksatlı programlardır, eğer içinize sinmeyen bir durum olur ise tarama yapıp daha sonra silebilirsiniz. Eğer mevcut durumda içinize sinmeyen bir durum yok ise elbette ihtiyaç duymayabilirsiniz. Vermiş olduğunuz beğeni ifadesi için ayrıca teşekkür ediyorum. 😍
Bana kolay kaldırılan dosya bırakmayan temiz av önerirseniz sevinirim hem öncedende script indirmiştim yinede bi bakayım.

Bana kolay kaldırılan dosya bırakmayan temiz av önerirseniz sevinirim hem öncedende script indirmiştim yinede bi bakayım.
Ücretsiz AV programı istemiyorsunuz anladığım kadarı ile, sadece tarama yapmak için bir program istiyorsunuz, doğru anlıyorum değil mi? Eğer durum bu ise ilk mesajımda ki programlar işinizi görecektir diye düşünüyorum. Yok eğer ücretsiz AV programı olarak soruyor iseniz üç adet AV önerebilirim:
Kaspersky
Bitdefender

Avira
Kolay kaldırılmaları hususunda ise, ben hem Bitdefender hem Kaspersky için kaldırma konusunda zorluk yaşamadım, bunun için uygulamaların kendi sağladığı kaldırma araçlarını kullanmak temiz bir çözümdür üstadım:

Ücretsiz AV programı istemiyorsunuz anladığım kadarı ile, sadece tarama yapmak için bir program istiyorsunuz, doğru anlıyorum değil mi? Eğer durum bu ise ilk mesajımda ki programlar işinizi görecektir diye düşünüyorum. Yok eğer ücretsiz AV programı olarak soruyor iseniz üç adet AV önerebilirim:
Kaspersky
Bitdefender

Avira
Kolay kaldırılmaları hususunda ise, ben hem Bitdefender hem Kaspersky için kaldırma konusunda zorluk yaşamadım, bunun için uygulamaların kendi sağladığı kaldırma araçlarını kullanmak temiz bir çözümdür üstadım:
Bitdefender indireceğim, tam tarama yaptım birşey çıkmadı defender ile.

Bitdefender indireceğim, tam tarama yaptım birşey çıkmadı defender ile.
Tercih sizin efendim, eğer daha sonra uygulamayı kaldırmak ister iseniz, linkteki seçeneklerden Av Plus-Total-İnternet Security için olan herhangi birisine tıklayıp kaldırma aracına erişim sağlayabilirsiniz. Esenlikler diliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı