Microsoft Dreamspark Okul Kaydetirme

CM EROL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar
Liseye gidiyorum ve okulum yok. Nasıl kaydettiricem acaba teşekkürler.

Şuan kayıt oldum ve bir bölüm seçip doğrulamımı istiyor o bölümde bekliyorum. Teşekkürler

Ben şimdi yüksek öğretimi seçip karnedeki isim yazan bölümü çekip atım böyle yapıp alanlar varmış bende böyle denedim. Kafama takılan tek şey yüksek öğretim seçilecekti dimi

Öyle olması lazım. Ben abimle yaptım. Yazıcıdan belgeyi taradık ve gönderdik, senin dediğin gibi de olur diye düşünüyorum. Sonuçta o da okuldan verilen resmi bir belge.

Hocam taratmaya falan gerek yok oraya gîttiğiniz okulun ismini yazın daha sonra e-okul ekran alıntısı atın size bir iki gün içinde KEY veriyorlar zaten, ben öyle yaptım.

Teşekkürler Alım keyimi indiriyorum şimdi.

Arkadaşlar 64 bit mi ?

Tamam arkadaşlar buldum. İlk önce keyi aldım sonra indirdim. Şuan iniyor hayırlısı inşallah.

Microsoft'un öğrenciler için sistemi oldukça iyi. Industry Pro sürümü; posta, müzik vb uygulamalarını barındırmıyor. Metro uygulamalarını mağazadan indirebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı