Çözüldü Microsoft Edge açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

489798

Hectopat
Makaleler
26
Merhaba Windows 11 21H2 22000.2359 kullanıyorum ve Edge tarayıcını kullanıyordum 2 gün önceye kadar su anda Edge'e tıklıyorum fakat açılmıyor PowerShell ile silip tekrar yüklemeyi denedim fakat başarılı olamadım yardımcı olursanız sevinirim. @Recep Baltaş @Emir M.

Çözüm
CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp alt kısımda paylaştığım komutları sırasıyla girdikten sonra işlemlerin bitmesini bekleyin. Tüm komutların işlemleri bitince sisteminizi yeniden başlatınız.

Ardından bize geri dönüş sağlayınız.

Kod:
sfc /scannow
DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Onarım işe yarayabilir.

Hocam teşekkürler çözümü buldum bu islemleri yaptıktan sonra Edge'in dosyaları eksikti bende Edge beta sürüm kurdum eksik olan dosyaları stabil olana attım ve şu anda sorunsuz çalışıyor.
@Eray T @GokhanYigitGya
Merhaba Windows 11 21H2 22000.2359 kullanıyorum ve Edge tarayıcını kullanıyordum 2 gün önceye kadar su anda Edge'e tıklıyorum fakat açılmıyor PowerShell ile silip tekrar yüklemeyi denedim fakat başarılı olamadım yardımcı olursanız sevinirim. @Recep Baltaş @Eray T

Peki internetten Microsoft Edge'yi onarmayı denedin mi? İnternetten setup dosyasını indirerek.

@489798
Hocam Microsoft Edge için format öneririm.
Windows 11 21h2'nin en güncel ISO dosyasını buradan Torrent ile indirebilirsiniz. (hiçbir sorumluluk almıyorum.)
Bu rehberi de kurulum yaparken uygulamanızı tavsiye ederim.😊 (hiçbir sorumluluk almıyorum.)

hocam bu arada konuyla alakasız ama karanlık modlu paint Retail yani kararlı sürüm olarak yayınlanmış. Artık Microsoft Store ile karanlık modlu Paint'i stabil sürüm Windows 11'e de kurabilirsiniz.

Son düzenleme:
@489798
Hocam Microsoft Edge için format öneririm.
Windows 11 21h2'nin en güncel ISO dosyasını buradan Torrent ile indirebilirsiniz. (hiçbir sorumluluk almıyorum.)
Bu rehberi de kurulum yaparken uygulamanızı tavsiye ederim.😊 (hiçbir sorumluluk almıyorum.)

hocam bu arada konuyla alakasız ama karanlık modlu paint Retail yani kararlı sürüm olarak yayınlanmış. Artık Microsoft Store ile karanlık modlu Paint'i stabil sürüm Windows 11'e de kurabilirsiniz.

21H2 ISO elimde var Microsoft'tan indirmiştim zamanında.

21H2 ISO elimde var Microsoft'tan indirmiştim zamanında.
@489798
He iyi o zaman.
Hocam bu arada konuyla alakasız ama karanlık modlu paint Retail yani kararlı sürüm olarak yayınlanmış. Artık Microsoft Store ile karanlık modlu Paint'i stabil sürüm Windows 11'e de kurabilirsiniz. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.

Son düzenleme:
@489798
He iyi o zaman.
Hocam bu arada konuyla alakasız ama karanlık modlu paint Retail yani kararlı sürüm olarak yayınlanmış. Artık Microsoft Store ile karanlık modlu Paint'i stabil sürüm Windows 11'e de kurabilirsiniz. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.
Gayet güzel olmuş

@Emir M. @Eray T hocam yardıma ihtiyacım var. Edge 114 sürümünü indirmem lazım ancak bulamıyorum. 115 cihazimda çalışmıyor. Ne yapmalıyım?

@Yener K. hocam Microsoft Edge'in eski versiyonunu nasıl bulabilirim Edge uyumluluk modunda çalışıyor normalde açılmıyor 3 4 gündür.

Edge beta sürümü kurdum o zaman açılıyor ancak stabil edge açılmıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı