Çözüldü Microsoft Edge Alt+Tab sekmelerin gözükmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba dostlar. Uzun süredir Microsoft Edge kullanıcısıyım. Yaptığım son Update'den sonra Alt+Tab yapnca Edge sekmeleri gözüküyor. Bunu zaten ctrl+tab kullanarak yapan biri olarak çok kalitesiz buluyorum. Benden kaynaklımı bilmiyorum ama çok kötü görünüyor. Bunu kapatmanın ayarını detaylıca araştırsam da bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kod:
Ayarlar > Sistem > Çok Görevli > Alt + Sekme
Yukarıdaki konumda bulunan Windows ayarında, isteğinize bağlı olarak hangi pencerelerin gözükmesi gerektiğini ayarlayabilirsiniz. Büyük ihtimalle sizde Microsoft Edge pencereleri varsayılan olarak ayarlanmıştır. Bu seçeneği "Yalnızca açık pencereler" olarak değiştirirseniz, istediğiniz görünüme kavuşacaksınız.

Daha önceden de bu sorun için bir çözüm konusu oluşturulmuştu.
Kod:
Yukarıdaki konumda bulunan Windows ayarında, isteğinize bağlı olarak hangi pencerelerin gözükmesi gerektiğini ayarlayabilirsiniz. Büyük ihtimalle sizde Microsoft Edge pencereleri varsayılan olarak ayarlanmıştır. Bu seçeneği "Yalnızca açık pencereler" olarak değiştirirseniz, istediğiniz görünüme kavuşacaksınız.

Son düzenleme:
Çözüm
Kod:

Hocam sisteme geldim de çok görevli diye bir şey bulamadım .

Yeni konular

Geri
Yukarı