Çözüldü Microsoft Edge ayarlar kısmı yarım gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efevr07

Centipat
Daha fazla  
Bunun herhangi bir ayarı var mı acaba gözükmüyor?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sisteme yeni bir Windows kurunca, eski Edge yüklü geliyor. Tarayıcıyı güncellersen sorun çözülecek.

Edge şu an 114. sürümde bulunuyor. Sen de 92. sürüm yüklü.

Hakkında kısmını açınca güncellemeye başlayacak. Güncelleme bitince yeniden başlat diye belirtecek. O butona bas ve yeniden başlat.

Kod:
edge://settings/help

2023-06-21_11-26.png

Chromium'un artık şu eski güncelleme sistemini de yenilemesi gerekiyor. Microsoft bu konuda adım atarsa, Chrome'da büyük ihtimalle ona ayak uyduracaktır. Tarayıcı güncellemeleri, Ubisoft veya EA uygulamaları gibi açılışta yapılsa çok daha iyi olacak.
Sisteme yeni bir Windows kurunca, eski Edge yüklü geliyor. Tarayıcıyı güncellersen sorun çözülecek.

Hakkında kısmını açınca güncellemeye başlayacak. Güncelleme bitince yeniden başlat diye belirtecek. O butona bas ve yeniden başlat.

Kod:

2023-06-21_11-26.png

Chromium'un artık şu eski güncelleme sistemini de yenilemesi gerekiyor. Microsoft bu konuda adım atarsa, Chrome'da büyük ihtimalle ona ayak uyduracaktır. Tarayıcı güncellemeleri, Ubisoft veya EA uygulamaları gibi açılışta yapılsa çok daha iyi olacak.

Çözüm

Kod:

Eki Görüntüle 1829999

Teşekkürler dostum çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı