Microsoft Edge donuyor

• Konuyu başlatan ezuer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 188

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
Edge'de ortalama 30 dakika takılıyorum sonra herhangi bir yere tıkladığımda donup kilitleniyor. 10 saniyelik arayla 1 saniyelik tepki veriyor. Kapatmak için alt+F4 yapıyorum onda da bir 10 saniye bekliyorum. Tekrar açınca donuk bir şekilde açılıyor. Bu Edge'in derdi nedir? Başka tarayıcı önermeyin çünkü Google Chrome'da da aynısını yaşadım. Discord'a da 1 kere yaşadım ve WhatsApp'da da video açarken yaşamıştım.

Sistem ile alakalı olduğunu düşünmüyorum galiba yazılımsal sorun. Çünkü 4 gündür bu sorunla karşılaşıyorum. Her şey AMD Driver'ı güncelledikten sonra başladı. Fakat sorun neden tetikleniyor hiç emin değilim. Format bile attım düzelmedi.

ekran kartı: Sapphire RX 6600.
işlemci: Ryzen 5 5500.
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB.
anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550.
SSD: Samsung 970 EVO Plus M.2 1 TB.
SSD2: Patriot P210 256 GB.
HDD: Seagate Barracuda 1 TB.

AMD'nin son yazılımları sıkıntılı tarayıcıda donmalara sebep oluyor 23.9.1'e geri dönün.

Eski sürüme nasıl dönülüyor bir bilginiz var mı?

Eski sürüme nasıl dönülüyor bir bilginiz var mı?

Ekran kartı modeliniz ne.

Bu linkten https://www.amd.com/en/support giriş yapıp siteye daha sonra ekran kartı modelinizi girip daha biraz altta previous drivers yazar ona tıklayın daha sonra 23.9.1 indirin indikten sonra üstüne tıklayın zaten kurulumda otomatik driver düşecektir yani 23.9.1'e görsel attım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_402.png
    Screenshot_402.png
    35,1 KB · Görüntüleme: 14
  • Screenshot_403.png
    Screenshot_403.png
    40,2 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Ekran kartı modeliniz ne.

Bu linkten https://www.amd.com/en/support giriş yapıp siteye daha sonra ekran kartı modelinizi girip daha biraz altta previous drivers yazar ona tıklayın daha sonra 23.9.1 indirin indikten sonra üstüne tıklayın zaten kurulumda otomatik driver düşecektir yani 23.9.1'e görsel attım.

Teşekkürler. 1-2 gün kullanacağım eğer sorun çözülmüş olursa işaretlerim.

Geri
Yukarı