Çözüldü Microsoft Edge güncelleme yapmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bymfw4

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro
Merhaba... PC'ye yeni format attım. Edge'yi kullanıyorum ben. Şöyle bir sıkıntı var, sağ üstte üç noktada kırmızı tik var, güncelleme geldiğini belirtiyor, şimdi güncelleştir'e basıyorum, tarayıcı kapanıp açılıyor, bir 5 saniye sonra yine aynı uyarı geliyor, ayarlardan kontrol ettiğimde Microsoft Edge güncel diyor ama.

1711563428256.png

1711563449608.png

Çözüm
Hocam çözdüm sorunu çok şükür kendim deneyerek. Edge'i indirdim buradan. Sonra Edge'in dosya konumunu açtım,
1711565048063.png
sonra en üstteki sayılar olan dosyadan 2 tane vardı bende, 2'sini de sildim, Edge açılmıyordu sonra, o Edge'i indirdiğim dosyayı çalıştırdım, Edge'in kurdu tekrardan, şu an yok o güncelleştirme bildirimi.
Merhaba... PC'ye yeni format attım. Edge'yi kullanıyorum ben. Şöyle bir sıkıntı var, sağ üstte üç noktada kırmızı tik var, güncelleme geldiğini belirtiyor, şimdi güncelleştir'e basıyorum, tarayıcı kapanıp açılıyor, bir 5 saniye sonra yine aynı uyarı geliyor, ayarlardan kontrol ettiğimde Microsoft Edge güncel diyor ama.

Eki Görüntüle 2152253

Eki Görüntüle 2152254
Aynı bugu yaşadım. Windowsu yeniden kurmaktan başka yolu yok büyük ihtimal Windows kurulum sırasında bazı seçenekleri seçmek/seçmemek bu buga sebep oluyor.

Aynı bugu yaşadım. Windowsu yeniden kurmaktan başka yolu yok büyük ihtimal Windows kurulum sırasında bazı seçenekleri seçmek/seçmemek bu buga sebep oluyor.
Hocam yapmayın ya, her şeyi tek tek kurdum 2 saattir, baştan mı formatlayacağım? İlla ki olması lazım çözümü.

Maalesef %100 eminlilikle söylüyorum ki yok.

Orayı görmezden gelmeye çalışmak en iyi seçeneğin.
Peki normal sıfırlama ile çözülür mü yoksa tekrar USB ile mi formatlayayım?

Peki normal sıfırlama ile çözülür mü yoksa tekrar USB ile mi formatlayayım?
Bak orasını denemedim işte. Ben normal USB ile yapmıştım düzelmişti.

Kurulum ilerlerken seçtiğin seçenekler var. Ben doğru hatırlıyorsam RUFUS kullandım ve Win11i yazdırırken tüm tikleri işaretledim. Windows kurulumda hiçbir şey sormadı çünkü Rufus otomatik geçti hepsini. Böyle yapınca düzelmişti. Sen de bunu dene.

Rufusa Win11 yazdır yeni. Seçenekleri göster ben nelerin tikleneceğini söyleyeyim.

Bak orasını denemedim işte. Ben normal USB ile yapmıştım düzelmişti.

Kurulum ilerlerken seçtiğin seçenekler var. Ben doğru hatırlıyorsam RUFUS kullandım ve Win11i yazdırırken tüm tikleri işaretledim. Windows kurulumda hiçbir şey sormadı çünkü Rufus otomatik geçti hepsini. Böyle yapınca düzelmişti. Sen de bunu dene.

Rufusa Win11 yazdır yeni. Seçenekleri göster ben nelerin tikleneceğini söyleyeyim.
Rufus'a yazdırmayıp da direkt yükleme medyasıyla mı kursam?

1711564610775.png

Bu şekil

Hocam çözdüm sorunu çok şükür kendim deneyerek. Edge'i indirdim buradan. Sonra Edge'in dosya konumunu açtım,
1711565048063.png
sonra en üstteki sayılar olan dosyadan 2 tane vardı bende, 2'sini de sildim, Edge açılmıyordu sonra, o Edge'i indirdiğim dosyayı çalıştırdım, Edge'in kurdu tekrardan, şu an yok o güncelleştirme bildirimi.

Çözüm
İyi bari hocam öyle bir şey nerden buldunuz nası bildiniz onu sılecegınızı bılmıyom ama helal olsun :D

Geri
Yukarı