Çözüldü Microsoft Edge hareketli tarayıcı arka planına nasıl erişilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elyidos

Hectopat
Merhaba. Bilgisayarıma format atmadan önce Bing ya da Edge anasayfasında hareketli duvar kağıdı kullanmaktaydım. Ancak ne yaptıysam tekrar o hareketli duvar kağıtlarına erişemedim. Bilgisi olan aydınlatabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Microsoft hesabına giriş yapmadıysanız giriş yapıp test edin. Belki test amaçlı vardır. Test amaçlı ayarlar rastgele zamanlarda dağıtılıyor. O yüzden temiz kurulum sonrası, size denemeniz için gelen ayar kaybolmuş olabilir. Tam olarak çıktığında kullanabilirsiniz. Edge'in böyle bir test sistemi var. Bazı ayarlar tüm kullanıcılara gözükmüyor.
Yanında kamera simgesi olanlar hareketli duvar kağıtları. Seçtikten sonra uygula demeniz yeterlidir. Bu ayarı yeni sekme sayfasında sunuyor. Bing üzerinde ise rastgele geliyor.

2023-03-02_00-14.png

2023-03-02_00-13_1.png

Görseldeki ayarları açarsan performans seçenekleri de aktif oluyor.

2023-03-02_00-19.png

Son düzenleme:
Bende sizin attığınız şekilde çıkmıyor maalesef. O yüzden bulamıyorum zaten.
Sırasıyla yaptığım işlemler Ayarlar>Özel tema>Yönet>Diğer Temaları Keşfedin
Sadece en son attığım ekran görüntüsündeki temaları gösteriyor ve hiçbirisi de hareketli değil.

1677738770915.png
1677738788237.png
1677738803264.png

Microsoft hesabına giriş yapmadıysanız giriş yapıp test edin. Belki test amaçlı vardır. Test amaçlı ayarlar rastgele zamanlarda dağıtılıyor. O yüzden temiz kurulum sonrası, size denemeniz için gelen ayar kaybolmuş olabilir. Tam olarak çıktığında kullanabilirsiniz. Edge'in böyle bir test sistemi var. Bazı ayarlar tüm kullanıcılara gözükmüyor.

Çözüm
Dediğiniz gibi oldu, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı