Microsoft Edge İçin Dikey Sekmeler Özelliği Kullanıma Sunuldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Microsoft Edge için dikey sekmeler özelliği

Chromium tabanlı Microsoft Edge tarayıcısına dikey sekmeler özelliği geldi. Microsoft, Chromium tabanlı Microsoft Edge için dikey sekmeler özelliği sonunda kullanıma sundu. Geçtiğimiz yıl tanıtılan özellik sayesinde yazılım devi sekmeler arasında geçiş yapmayı ve gruplandırmayı daha kolay bir hale getiriyor. Ayrıca şirket dikey sekmeler özelliği ile 16:9 ekrana sahip olan kullanıcılara daha iyi tarayıcı deneyimi sunmayı […]

Devamı: Microsoft Edge İçin Dikey Sekmeler Özelliği Kullanıma Sunuldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Microsoft Edge için dikey sekmeler özelliği

Chromium tabanlı Microsoft Edge tarayıcısına dikey sekmeler özelliği geldi. Microsoft, Chromium tabanlı Microsoft Edge için dikey sekmeler özelliği sonunda kullanıma sundu. Geçtiğimiz yıl tanıtılan özellik sayesinde yazılım devi sekmeler arasında geçiş yapmayı ve gruplandırmayı daha kolay bir hale getiriyor. Ayrıca şirket dikey sekmeler özelliği ile 16:9 ekrana sahip olan kullanıcılara daha iyi tarayıcı deneyimi sunmayı […]

Devamı: Microsoft Edge İçin Dikey Sekmeler Özelliği Kullanıma Sunuldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Edge kullananlar için güzel bir haber, keşke Chrome yede gelse.

Biraz geç kalmadınız mı ben perşembe-cuma gününde gelen güncellemeden beri kullanıyorum.
Bu özellik de geldi ben sık sık kullanıyorum.

1615195472759.png

Bu tarayıcılar neden bu kadar kısıtlı özellik ekliyorlar, bunu anlamadım gitti.

Bu denli büyük bir kaynakla takır takır özellik eklemeleri gerekiyor ama tarayıcılar yıllardır neredeyse hiç iierleme göstermedi. Aynı konseptler, sadece makyajlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı