Microsoft Edge İyi mi?

Gizlilik arıyorsan Chromium üzerinde DuckDuckGo kullanmalısın. Brave'in gizlilik devri kapandı, para daha tatlı geldi.

Neye göre? Brave, kendi arama motorunu bile çıkartıyor. Adamlar, bu durumda para harcamış oluyor. Bana kalırsa son derece gizlilik odaklı ve tüm tarayıcıları hız konusunda yere serer.

Neye göre? Brave, kendi arama motorunu bile çıkartıyor. Adamlar, bu durumda para harcamış oluyor. Bana kalırsa son derece gizlilik odaklı ve tüm tarayıcıları hız konusunda yere serer.

Yav, biz Edge ile ilgili konu açıyoruz sen Brave'ye çeviriyorsun. Konuyu bir kerede sapıtma be.

Merhaba öncelikle. Microsoft Edge'i internette okudum. Kaynak tüketimi az diyorlar. Kullanan varsa söyleyebilir mi ve bu program hızlı mı?
Çok iyi bir tarayıcı ben hem Windows da hem de Ubuntu (Linux)'ta kullanıyordum.
Şu an hala kullanıyorum. Technopat'ya Chrome olarak gözüküyor aslında Edge kullanıyorum.

Ne neye göre canım kardeşim? Gizlilik sözleşmesine göre. Adamlar çatır çatır verilerini işliyor, gerekliyse satarız diyorlar. İçinde ücretsiz VPN olan hiçbir servise güvenmeyin.

Brave'miş, çöp!

Ne, neye göre canım kardeşim? Gizlilik sözleşmesine göre. Adamlar çatır çatır verilerini işliyor, gerekliyse satarız diyorlar. İçinde ücretsiz VPN olan hiçbir servise güvenmeyin.

Brave'miş, çöp!

Brave'nin içinde VPN bulunmuyor. Emin misiniz?

Ben kullanıyorum tüm bilgilerim burada olduğu için başka tarayıcıya geçemiyorum, mesela Twitch'ten yayın izliyorum 1.5-2 GB RAM %80 ise ekran kartı kullanımı var (1080/60FPS değerleri), SSD kullanıyorum ama kullanmama rağmen biraz yavaş gibi. 8 GB RAM var.

@jxorz:

Geri
Yukarı