Microsoft Edge kendi kendine açılıyor

Bence yok, ama olabilme ihtimali var dediklerimi yapın ve Kaspersky ile tam tarama yapın lütfen. Yapın.

@A_sira dostum bunun için farklı bir konu aç, ban yiyebilirsin konu ile alakasız mesajdan.
kasperskyı nereden indireyim?Şimdi onu indirmeye çalışırken yanlışlıkla virüs indirmiyim. :)

Bence yok, ama olabilme ihtimali var dediklerimi yapın ve Kaspersky ile tam tarama yapın lütfen. Yapın.

@A_sira dostum bunun için farklı bir konu aç, ban yiyebilirsin konu ile alakasız mesajdan.

Bir de şunu ekleyeyim en son ben hiçbir siteye girmemiştim bu olaylardan önce tarama geçmişimde 3 şey var Technopat, YouTube ve Twitch o yüzden merak ediyorum nereden bulaşabilir?

Kaspersky'ı nereden indireyim? Şimdi onu indirmeye çalışırken yanlışlıkla virüs indir miyim? :)

Bir de şunu ekleyeyim en son ben hiçbir siteye girmemiştim bu olaylardan önce tarama geçmişimde 3 şey var Technopat, YouTube ve Twitch o yüzden merak ediyorum nereden bulaşabilir?

Büyük ihtimal Malwarebytes bir reklam olarak PC'nize bir VPN indirdi oda bunlara neden oluyor. Zaten Edge tarayıcısında böyle farklı ülkelerde yayınlanan veya farklı dildeki reklamlar çıkıyor ise olmuş olabilir. Kaspersky'ı buradan indirin(ücretsiz versiyon):Tüm Cihazlar için Ücretsiz Antivirüs Yazılımı 2023 | Kaspersky
Veya buradan da indirebilirsiniz (ücretli, deneme versiyonları):Kaspersky Ücretsiz Deneme İndirmeleri - Virüs Koruması 2023 | Kaspersky

Büyük ihtimal Malwarebytes bir reklam olarak PC'nize bir VPN indirdi oda bunlara neden oluyor. Zaten Edge tarayıcısında böyle farklı ülkelerde yayınlanan veya farklı dildeki reklamlar çıkıyor ise olmuş olabilir. Kaspersky'ı buradan indirin(ücretsiz versiyon):Tüm Cihazlar için Ücretsiz Antivirüs Yazılımı 2023 | Kaspersky
Veya buradan da indirebilirsiniz (ücretli, deneme versiyonları):Kaspersky Ücretsiz Deneme İndirmeleri - Virüs Koruması 2023 | Kaspersky
Kaldırdım bi malwarebytesı kaldırıp deneyeyim denedim yine açıldı şimdi ayarlarını sıfırladım geçmişi sildim uzanrıları kaldırdım ve başlangıçta açılı kapattım.

@Dutchman bakar mısın kral?

Son düzenleme:
Kaldırdım bi malwarebytesı kaldırıp deneyeyim denedim yine açıldı şimdi ayarlarını sıfırladım geçmişi sildim uzanrıları kaldırdım ve başlangıçta açılı kapattım.

@Dutchman bakar mısın kral?
Hocam bilgisayarınızda ekle ve kaldır a girin vpn yazdığınızda bilmediğiniz bir vpn uygulaması görünüyor ise silin onu.

İlgingç halen açılıyor mu Edge?

Sanırım şu an tam bir kanaate vardım her gün yenilendiğinde 1 defa açılıyor çünkü ben normalde 12'den önce kapatırım bilgisayarı okuldan geldiğimde açarım ve Edge açılır şu an en son aramamdan çok saat geçmemesine rağmen 00.17 de açtım ve Edge açıldı büyük ihtimal onunla alakalı.

Önce Windows başlangıç menüsünde arama kısmına Microsoft Edge yazın. Microsoft Edge'ye dosya konumunu aç diyin. Daha sonra açılan konumdan Microsoft Edge dosyasını silin. Ve böylelikle Microsoft Edge'yi silmeyi başarabilirsiniz. Not: Bu işlemi yapmadan önce başka tarayıcı yüklemeyi unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı