Microsoft Edge mi, Google Chrome mu?

Kalim_x

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba. Benim sorum şu. Microsoft Edge güvenlik bakımından iyi bir tarayıcı ama yazılımsal desteği az. Google Chrome ise Microsoft un dediğine göre güvensiz ve fazla pil tüketiyor. Ben arada kaldım. Bir yanda virüslere karşı dayanıklı Microsoft Edge. diğer yanda yazılımsal desteği çok olan Google Chrome. Sizce bunlardan hangisini denemeliyim? Veya önerebileceğiniz az pil tüketen ve yazılımsal desteği çok olan Tarayıcılar var mı?

Chrome 2018 diğer tarayıcılar 2014 2015 yılından geliyor.
Mozilla,Edge felan yanından geçemez bile kaldı ki siz Edge diyorsunuz geçen gün bir bakayım dedim açtım Youtube'a girerken ölüyordu resmen onun Youtube giriş süresi benim Chrome'da videoyu yarılamam gibi bir şeydi. Mozilla iyi gibi fakat biraz daha geliştirilmesi lazım tabi eski Mozilla gibi değil ama daha çok geliştirilmesi lazım.

Azerbaycanlı birisine rus demen ne kadar mantıklı (!)

@Kalim_x Edge daha iyidir. Ek olarak uygulama olarak eklentiden bahsediyorsunuz sanırım. Edge'ye Chrome eklentileri de kurulabiliyor.
Ben bu konuyu açalı 2 yıl falan oldu. 2 yıl önce Legasy Microsoft edge vardı. Chromium tabanlı Microsoft edge yoktu. Yine de yanıtınız için teşekkürler.

Chrome 2018 diğer tarayıcılar 2014 2015 yılından geliyor.
Mozilla,Edge felan yanından geçemez bile kaldı ki siz Edge diyorsunuz geçen gün bir bakayım dedim açtım Youtube'a girerken ölüyordu resmen onun Youtube giriş süresi benim Chrome'da videoyu yarılamam gibi bir şeydi. Mozilla iyi gibi fakat biraz daha geliştirilmesi lazım tabi eski Mozilla gibi değil ama daha çok geliştirilmesi lazım.
Chrome 2018 yılından gelmiyor. Çok eski. Sadece popüler olamadı.

Geri
Yukarı