Çözüldü Microsoft Edge nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Waifu Impact

Kilopat
Makaleler
10
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526212193
Windows 2004 kurulumu ile Microsoft Edge tarayıcısı da bilgisayarıma kurulmuş ancak denetim masasından kaldırmak istediğim zaman yalnızca "değiştir" butonu çıkıyor. Belli ki sevgili Microsoft bu muhteşem tarayıcıyı kullanmamızı çok istemiş ki tarayıcıyı direkt kaldırmayı mümkün bile kılmamış. Eminim biraz dolambaçlı yollarla bu tarayıcı kaldırılabiliyordur. Benim sorum bunu nasıl yapacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (32).png
    Ekran Görüntüsü (32).png
    70,2 KB · Görüntüleme: 260
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada anlatılan şekilde kaldırılabiliyor. Daha sonra gösterdiği yöntemi uygulayarak da tekrar Chromium'a update etmesini engelleyebiliyorsunuz. Aynı sorunu yaşan varsa bu şekilde çözebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada anlatılan şekilde kaldırılabiliyor. Daha sonra gösterdiği yöntemi uygulayarak da tekrar Chromium'a update etmesini engelleyebiliyorsunuz. Aynı sorunu yaşan varsa bu şekilde çözebilir.
Teşekkürler. Aynı şekilde kaldırdım. Herifler bunu bile kaldırtmıyor artık.

Sağ tıklayın dosya konumunu aç deyip Microsoft dosyasını silin aslında bu kadar basit ama çok uğraşan var.

Yeni konular

Geri
Yukarı