Microsoft Edge nasıl özelleştirilir ?

musbelive

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Microsoft Edge kullanmaya çalıştım. Çok övgüler okudum hakkında, capsler paylaşıldı merak ettim fakat bende biraz yavaş neden bilmiyorum. Tarayıcımı Google yaptım (bing idi) yine bir şey değişmedi. Akıcı değil, resimler yazılar geç yükleniyor. Belki de sadece bende böyledir internetimden kaynaklanıyordur ama İnternet hızım 16 mbit ve chrome giriyorum daha hızlı arama yapıyor. Hatta İnternet Explore giriyorum Microsoft Edge'den daha hızlı arama yapıyor. Birinci sorum bu. 2. ise bu arama motorunu nasıl daha basit bir hale getirebilirim ? Kısayolları ''Chrome'' gibi yada ''Mozilla'' gibi nasıl yapabilirim? Üst kısma pencereler oluşturup kısayolları rahatça kullanabilir miyim ? Yada bu tarayıcıya bir tema ekleyebilir miyim ? Yani kısacası arkadaşlar bu tarayıcıyı özelleştirebilir miyim? Bununla ilgili bir konu bir rehber video var mı ? Yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Edge daha %100 tamamlanmadı. Eklenti desteklemeyen bir tarayıcıyı kullanmak mantıklı değil. Sırf övgüler var diye ya da merak sebebiyle kendine işkence çektirmene gerek yok. Edge'in yapıp da Chrome'un, Firefox'un yapamayacağı bir şey yok, olmayacak da.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı