Microsoft Edge Nasıl Silinir?

Qlp799

Hectopat
Google Chrome kullandığım için ve arka planda çalıştığı için silmek istiyorum. Nasıl silinir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Downloads / Other / Uninstall Edge browser for Windows 10

Bu aracı indirin. Sonu ".cmd" olan dosyayı yönetici olarak çalıştırın. Edge'yi silecektir. İşlem başarılı olursa geri alınamayacak bilginiz olsun.

Alternatif olarak C:\Windows\SystemApps klasöründe Microsoft Edge için olan klasörün sahipliğini alıp adını değiştirebilir ya da silebilirsiniz. Bu sayede Edge artık çalışmayacaktır. Ancak arkada bilgisayarın hata vermesine sebep oluyor bu yöntem bilginiz olsun.

Bıktım zaten Windows 10'un hatasından, müzik açarım ses olur (bırt bırt) yada donar. Ubuntu kurmuştum kafam rahattı, sonra Windows'a geçmem gerekti.

Bıktım zaten Windows 10'un hatasından, müzik açarım ses olur (bırt bırt) yada donar. Ubuntu kurmuştum kafam rahattı, sonra Windows'a geçmem gerekti.
İlk yöntem çalışırsa uygulayın, herhangi bir sorun teşkil etmiyor. 3 kez uyguladım kendim bşr hata ya da problem yaratmıyor. İkinci yöntemi kullandığınızda olay görüntüleyicide günde 100 hata girdisi yazılıyor. Siz bunları görmeyeceksiniz ama arkada hata veriyor çözümü için sonradan ilk yöntemi tekrar uygulayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı